Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

Dardurdka - kurka, fajowy !!!!! na dodatek moj ukochany stol ''drewniano bialy'' i plytki tez jakby stworzone dla mnie :D

 

a propos stolu, kiedys chyba wlasnie ty Moniu podalas sprzedwce na Allegro - Meblo Wosk - robilas moze u nich zakupy? Bo oni tak stol wlasnie maja a ja wciaz sie na niego czaje 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Identyczne stoły robi moja firma od kuchni. A propos wyjazdów ,to jak nasze dzieci były małe ,to z mężem od czasu do czasu uciekaliśmy od tego zgiełku podrzucając dzieciaczki babciom.Wszyscy byli zadowoleni i babcie i wnuki i my .Dzięki tym wypadom udało nam się zwiedzić ładny kawał świata .Jak podrosły ,to jeżdzimy oczywiście z nimi ,ale ze względu na kosztyx4 częstotliwość wyjazdów drastycznie zmalała,nad czym ubolewam ,bo strasznie lubię poznawać ,co rusz ,to nowe zakątki.Ale najmilej wspominam wyjazd wlaśnie do Wenecji ,kiedy to w 20 kobiet wynajęłyśmy autokar.Był to niezapomniany ,spontaniczny wypad ,zupełnie na luzie .Każda z nas miała do dyspozycji nawet cała siedzenie w autokarze. .Uśmiałam sie wtedy ,jak nigdy!,Dlatego bardzo popieram Twój pomysł ,bo to są wrażenia ,których Ci nikt nie zabierze.Tak trzymaj! :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moja firma jest ,powiedziałabym międzynarodowa.Byli wykonawcami w Rosji ,Szkocji ,Norwegii ,nie mówiąc o zachodnich sąsiadach .nie ma żadnego problemu,Robią rzeczy piękne ,nawet według projektu inwestora,widziałam ich realizacje i dech mi zapierało ,Wykonują stolarkę do całego domu ,szkoda że mnie na to nie stać.Pokazywali mi realizację w domu u ludzi ,którzy z Włoch sprowadzali sobie postarzane na ich życzenie AGD.Bajka :o :o :o :o :o :o :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moja firma jest ,powiedziałabym międzynarodowa.Byli wykonawcami w Rosji ,Szkocji ,Norwegii ,nie mówiąc o zachodnich sąsiadach .nie ma żadnego problemu,Robią rzeczy piękne ,nawet według projektu inwestora,widziałam ich realizacje i dech mi zapierało ,Wykonują stolarkę do całego domu ,szkoda że mnie na to nie stać.Pokazywali mi realizację w domu u ludzi ,którzy z Włoch sprowadzali sobie postarzane na ich życzenie AGD.Bajka :o :o :o :o :o :o :o

to musiało być coś pięknego :roll: :D

A czy firma, o której piszesz to ta, która wykonuje Ci drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieje nuda budowlana :-?

czekam na drzwi, wciaz szukam desek, w domku chlopaki koncza instalacie CO na pietrze (w sumie wczoraj wszystko zalali a dzis ma byc proba palenia w piecu), jak skoncza maja sie wziasc za czyszczenie belek w salonie i jadalni i za zamykanie sufitow pomiedzy. A tak a propos belek, to wydaje mi sie ze w salonie zrobie w kolorze podlogi (taki miodowo zloty dab) ale w jadalni sie zastanawiam czy nie zrobic ''bielonych'' pod kolor mebli kuchennych i stolu :roll:

a ze spraw mniej budowlanych to sie nie pochwalilam ze od wtorku mam piec dni wolnego i normalnie gnije na calego!!! dzis zabieram moje hieny do diseylandu (dla syna to pierwszy raz!), wiec jezeli przezyje w tym piekle to wrzuce kilka zdjec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi wewnetrzne (moje Fiordy) przyszly wlasnie w piatek a zewnetrzne wciaz sie ''robia'', montaz chyba dopiero w polowie czerwca :-?

wciaz nie moge sie zdecydowac czy na calosc chalupki zamowic deski w ANDREWPOL, czy posluchac meza i na pietro kupic wykladzine :wink:

a tak a propos desek, to moze dzis dostane ostateczna wycene (czyt. po rabacie :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...