Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a witam, witam :D

nasza chatka to dom w szkarlatkch firmy ARCHON - malutki, prosciutki jak z dzieciecych rysunkow - idealny kompromis pomiedzy tym co mi sie marzy (wielki palac :wink: ) a tym na co nas stac (podziekowania dla meza za zimne kubly wody i realistyczne do bolu spojrzenie na swiat :-? )

fajnie ze zagladasz, i w koncu piszesz, bede mogla cie wykorzystac jak mnie dopadna dylematy budowlane (bardzo regularnie)!

a ty tez budujesz, bedziesz budowala - napisz cos o sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tu duzo pisac ;) Narazie ucze sie od Was kobitki cierpliwosci .. Ja mam rozne gusta ;) W zaleznosci od pory roku i od nastroju jaki wokol mnie panuje ! Raz marzy mi sie reprezentacyjny dom w pieknym stylu z cieplym wnetrzem a innym razem malutki dom z kopertowym dachem i nowoczesnym wnetrzem ;) Ja to najpierw musze sam siebie poznac .. albo poprostu przydalby mi sie kubel zimnej wody ;) Narazie to Was podziwiam i wspieram duchowo .. Wszystkie macie ładne projekty .. domy .. i dobre gusta ! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tu duzo pisac ;) Narazie ucze sie od Was kobitki cierpliwosci .. Ja mam rozne gusta ;) W zaleznosci od pory roku i od nastroju jaki wokol mnie panuje ! Raz marzy mi sie reprezentacyjny dom w pieknym stylu z cieplym wnetrzem a innym razem malutki dom z kopertowym dachem i nowoczesnym wnetrzem ;) Ja to najpierw musze sam siebie poznac .. albo poprostu przydalby mi sie kubel zimnej wody ;) Narazie to Was podziwiam i wspieram duchowo .. Wszystkie macie ładne projekty .. domy .. i dobre gusta ! ;)

 

Ja też się jeszcze nie określiłam :roll: Raz marzę o rezydencji, dworku a innym razem o parterówce w prowansalskim stylu, jeszcze innym wiejsko-romantycznej chatce :roll: I jak to wszystko pogodzić w jednym domu??? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżi, widzę nowiuteńki avatarek :wink:

 

Jabym belki zostawiła wszędzie i zrobiła w kolorze jasnego drewna (coś po odcień tych ciemniejszych elementów w schodach)

 

Cicho byc! jak moj maz uslyszy ze na forum mi doradzaja belki w kolorze jasnego drewna to o bialych bede mogla zapomniec :wink: on caly czas powtarza ze malowac drewno na bialo to profanacja a ja sobie mysle ze ten mo sufit by wygladal lzej :roll:

 

a z innej beczki - dziewczyny co mam robic - zamawiac deske za 128 zl (dab 3 klasa, postarzany, 4 fazki) na cala chatke, czy tylko na parter, a na pietro wykladzina dywanowa? :-? :-? :-?

piszczcie, plissssssssssssssssssssss!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam twój domek niesamowite przejazdem go wypatrzyłam jadąc do Zielonej Góry pociągiem :)

Śliczny my remontujemy stary po niemiecki dom też na odległość :(

Teraz w Polsce na wakacjach i co ja wiedzę w Bu.... stoi coś co wcześniej widziałam :)

My tylko dwie wioski od was pociągiem Gąd.Wielk

Pozdrawiam krajankę :)

mam pytanko gdzie kupowaliście okna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się temu stolarzowi :evil: Naciągacz jeden :evil: Niech się trzyma tego co ustalone, a nie wymyśla później!!! W końcu to nie ty nagle coś zmieniasz, tylko on podnosi cenę i w dodatku się spóźnia z wykonaniem :evil:

 

pewnie ze sie nie dam - juz mu napisalam sucha odpowiedz. A jezeli nadal bedzie mial amnezje i nie zrobi tego wzoru to niech sie nim ''naje'', ja nie zbiednieje ale nawet zlotowki mu nie doplace, niech spada :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to teraz wszystko jasne - przyszla pani architekt - wykorzystamy cie na maksa kobitko :wink: :wink:

a z tymi zmianami gustu to sie nie martw, to chyba nasza kobieca cecha :wink: mi sie regularnie zmieniaja ''koncepcje'' ale przed mezem nawet pod tortura sie do tego nie przyznam :wink:

 

o boze - przeciez KAROR to prawdziwy facet a ja mu tu ''pani architekt'' sypie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a z innej beczki - dziewczyny co mam robic - zamawiac deske za 128 zl (dab 3 klasa, postarzany, 4 fazki) na cala chatke, czy tylko na parter, a na pietro wykladzina dywanowa? :-? :-? :-?

piszczcie, plissssssssssssssssssssss!

 

Zamawiaj na całość deski .Deska ,to deska ,a wykładziny są bardzo ładne ,ale jak są nowe i ten kurz...

 

a jakie chcesz meble do kuchni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...