Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

cześć

Dawno nie zaglądałem :-? .

Powiedz czy wilgotność drewna na podłogę ma związek z tym iż masz ogrzewanie podłogowe?

Bo jeżeli masz takowy problem to polecam tą stronkę

http://www.balticwood.pl.

Jako że pracowałem u taty w firmie w drewnie gratuluję schodów bardzo ładne i fajnie dobrany wzór do charakteru domu.

 

Co do autka to się nie przejmuj to tylko blacha i lakier :D . Moja narzeczona przyjeżdżając ostatnio do mnie na wejściu nie dała buziaka tylko informacje że właśnie na naszym ogrodzeniu poharatała błotnik mojego autka.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ehhh praca w branży kryzysowej więc bardziej mnie nie było w domu niż byłem al teraz tylko do przodu.

Co do wilgotności to im mniej wilgotne drewno tym lepiej podłoga mniej pracuje( czyt. mniej sie rozsycha w trakcie sezonów grzewczych) Jeżeli masz podłogówkę to tylko niektóre gatunki drewna się nadają jeżeli nie to pilnuj zalecanej wspomnianej wcześniej wilgotności.

 

Co do wątku szkarłatkowego nowe fotki są a jutro będzie kilka nowych

( podbitka z halogenami zewnętrznymi się robi)

pozdrawiamy

Lila i Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim to dobrze :wink: a czlowiek na obczyznie musi zapierniczac :D chociaz o mnie nie mozna powiedziec ze jestem przepracowna bo dzis caly dzien w pracy spedzilam na poszukiwaniu desek :wink: znalazalam oferte firmy DZIK PODLOGI i ceny maja bardzo, bardzo konkurencyjne ! musze sie upewnic jak z jakoscia i w koncu zamowic :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa babka od desek jest na urlopie do 26 czerwca. z tego co zrozumialam, jest to raczkujaca firma, dziala od listopada ubieglego roku. Moze to dobrze ze nie musze podjac decyzji ''na wczoraj'', bede mogla wszystko spokojnie strawic.

 

dzis dostalam maila od redakcji muratora w ktorym mila pani mnie poinformowala ze bardzo podobaja sie jej nasze schody i ze chcialaby je umiescic w artykule :o

kurka, fajnie by bylo :oops: bo tak sobie mysle, ze w rodzinie i wsrod przyjaciol raczej wsparcia nie mielismy jak sie rzucalismy na glebokie budowlane wody. gdyby faktycznie umiescili te zdjecie to dla mnie bylaby to mila nagroda i potwierdzenie ze jednak bylo, jest warto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody masz piekne, drzwi wewn. rowniez. Piekny domek, idzie Wam zadziwiajaco szybko. Gratulacje, masz dobry gust.

My budujemy juz kilka lat.

Stoje wlasnie przed wyborem balustrad, ogrodzenia od ulicy, itp. Widzialam, ze wybralas balustrady drewniane. Mysle o kutych, drewno trzeba czesciej konserwowac.

Czy mozesz zdradzic czym kierowalas sie przy wyborze. Nie wiem na co sie zdecydowac.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody masz piekne, drzwi wewn. rowniez. Piekny domek, idzie Wam zadziwiajaco szybko. Gratulacje, masz dobry gust.

My budujemy juz kilka lat.

Stoje wlasnie przed wyborem balustrad, ogrodzenia od ulicy, itp. Widzialam, ze wybralas balustrady drewniane. Mysle o kutych, drewno trzeba czesciej konserwowac.

Czy mozesz zdradzic czym kierowalas sie przy wyborze. Nie wiem na co sie zdecydowac.

Pozdrawiam.

 

 

co ty, mi sie wciaz wydaje ze to wszystko tak strasznie sie ciagnie :roll: a byloby jeszcze wolniej gdyby nam tesciu na miejscu wszystkiego nie pilnowal !

 

faktycznie wybralam balustrade drewniana dlatego ze :

- okiennice beda biale drewniane

- chatka stoi w malutkiej wioseczce, i wydawalo mi sie ze drewno bardziej pasuje do panujacych tam klimatow

- no i najwazniejsze : cena

Kosztowal nas tylko material, reszte robi wlasnie tesciu ale gdyby nie ten aspekt finansowy to wybralabym moze kute bo sa piekne, trwale, eleganckie !

Mysle ze smialo mozesz sie zdecydowac na kute balustrady, napewno nie bedziesz zalowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...