Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

no zobaczymy co z tego wyjdzie :-? najbardziej jestem ciekawa opaski, bo drzwi w sumie proste a opaska miala je troche ''ozdobic''. Gora miala byc w luku jak na zdjeciu, tyle ze te litery strasznie duze wyszly, a boki maja byc szerokie z takimi wybranymi paskami jak w oknach i schodach. Nie przeslal mi jednak zdjec opaski bocznej, nie wiem wiec jak to zrobil. No ale jakies swiatelko w tunelu jest :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

te litery no nasze inicialy :oops: wolalabym same W z nazwiska, ale glupia dalam sie przekonac mezowi i tesciowi i tak juz zostalo :-? mam tylko nadzieje ze pomalowane na bialo troche ''zgina'' :roll:

 

fajnie ze zajrzalas kasiorku - ja cie czytam wiernie i wciaz jestem pod wrazeniem twoich talentow :o jak sie bedziesz nudzic to cie troche pomecze zebys mi doradzila w kilku drobiazgach :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cie bardzo ale muszę to powiedzieć, te litery nie bardzo mi sie tam widza :( są bardzo duże. Już bardziej bym tam widziała np rok budowy domu, za 100 lat będzie to fajnie wygladało, a teraz... byłoby lepiej bez liter. Ale to oczywiście tylko moje zdanie :oops:

Nudzić sie nie będę w najbliższym czasie , ale pytaj śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a mysmy sobie te fiordy wewnetrzne skopiowali, bo naprawde sie widza, a jakie sa haptycznie? malowane farba, ladnie, rowno?

 

:) my drzwi wewnetrznych mamy mniej, bo do piwnicy, i chyba 4 na gorze tylko, a nie, jeszcze do kotlowni, czyli chyba 6 (moze sie czegos nie doliczylem..)

 

(bo pisze tym razem maz!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cie bardzo ale muszę to powiedzieć, te litery nie bardzo mi sie tam widza

 

Googulku, ja tez mysle jak Kasiorek, troche te litery nie pasuja a zwlaszcza ostatnia W, chyba jest wieksza od pozostalych i bardziej zdobiona. Ale jest nadzieja ze jak posklada sie drzwi w calosc i pomaluje to zmiena wyglad, lub jak mowisz bedzie mniej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cie bardzo ale muszę to powiedzieć, te litery nie bardzo mi sie tam widza :( są bardzo duże. Już bardziej bym tam widziała np rok budowy domu, za 100 lat będzie to fajnie wygladało, a teraz... byłoby lepiej bez liter. Ale to oczywiście tylko moje zdanie :oops:

Nudzić sie nie będę w najbliższym czasie , ale pytaj śmiało

 

no to zalamka :cry: :cry: najgorsze ze macie racje, w poniedzialek zadzwonie moze jeszcze nie pomalowal, zapytam czy sie da odkleic i zostawie bez liter lub samo W z nazwiska.

Ta litera jest wieksza bo sie glupio dalam namowic - aby nie kojarzylo sie z Agencja Bezpieczenstwa Wew. stolarz zaproponowal zrobic W wieksze, a ja przytaknelam :evil:

w pierwszej wersji mial byc rok budowy, potem samo W a wyszlo co wyszlo - dlaczego czlowiek sam siebie nie slucha ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a mysmy sobie te fiordy wewnetrzne skopiowali, bo naprawde sie widza, a jakie sa haptycznie? malowane farba, ladnie, rowno?

 

:) my drzwi wewnetrznych mamy mniej, bo do piwnicy, i chyba 4 na gorze tylko, a nie, jeszcze do kotlowni, czyli chyba 6 (moze sie czegos nie doliczylem..)

 

(bo pisze tym razem maz!)

 

Nie wiem jakie sa bo ich jeszcze nie widzialam :oops: ale u tesciow sa podobne Polskone i sa ladne :wink: bedzie KINDER niespodzianka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cie bardzo ale muszę to powiedzieć, te litery nie bardzo mi sie tam widza :( są bardzo duże. Już bardziej bym tam widziała np rok budowy domu, za 100 lat będzie to fajnie wygladało, a teraz... byłoby lepiej bez liter. Ale to oczywiście tylko moje zdanie :oops:

Nudzić sie nie będę w najbliższym czasie , ale pytaj śmiało

 

no to zalamka :cry: :cry: najgorsze ze macie racje, w poniedzialek zadzwonie moze jeszcze nie pomalowal, zapytam czy sie da odkleic i zostawie bez liter lub samo W z nazwiska.

Ta litera jest wieksza bo sie glupio dalam namowic - aby nie kojarzylo sie z Agencja Bezpieczenstwa Wew. stolarz zaproponowal zrobic W wieksze, a ja przytaknelam :evil:

w pierwszej wersji mial byc rok budowy, potem samo W a wyszlo co wyszlo - dlaczego czlowiek sam siebie nie slucha ???????

 

A ja uważam, że litery powinny zostać!!!!

Może nie pasowały by do jakiejś rezydencji ale są idealne do Twojego domku: nawiązują do wiejskiego, sielskiego i romantycznego klimatu!!! To Wasz domek, nie jakiś trend w architekturze czy wnętrzarstwie :wink: Najważniejsze, żeby Wam się podobało, a wcale to nie wygląda źle!!! Rok budowy też był by dobry, ale całkowicie pospolity a Wasz domek taki nie jest i dlatego choć to W trochę za duże będzie pięknie wyglądało, zwłaszcza po pomalowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz znać moje zdanie to nic nie zmieniaj!!! Nie daj się ponieść emocjom, choć pewnie niemiło przeczytać krytyczną opinię. Ale moim zdaniem Kasiu (choć świetnie urządza wnętrza w stylu retro) tu akurat się myli i litery powinny zostać!!! Dlaczego wcześniej nawet przez myśl Ci nie przyszło ich usuwać! Mają zostać bo to brama do innego świata, całkiem odmiennego stylu, mało stosowanego w Polsce... Są proste i idealnie pasują do nich te inicjały :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurka wiesz ze niemilo faktycznie :wink:

nie zartuje, dobrze ze kazdy ma swoje zdanie, ale faktycznie kasiorek i dziobak wybili mnie z tropu. albo inaczej, jak dostalam te zdjecia od stolarza, to jakos nie czulam podniecenia a to znak ze cos mi nie pasuje. No i cholera wielkosc tych liter mi nie pasuje :roll: ale jakos to bedzie bo musi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angi , biegnę Cię pocieszyć .To jest na razie stan surowy ,nie bardzo można odnieść się do proporcji ,nie widzą c drzwi w całości,tylko poszczególne elementy.Ja tylko zmieniłabym chyba ustawienie liter.W zdecydowanie po środku ,A i B po bokach.Zamieść zdjęcie jeżeli masz góra z dołem w komplecie ,wtedy będzie pogląd lepszy. :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie :evil:

Kobieto, tych liter z kilku metrów nie będzie widać!!! Będą białe!!! Więc tylko z bliska widoczne!!! Poza tym nie ma w nich nic złego. Podkreślają charakter domu i nadają pewnego sentymentalizmu... To Wasz dom rodzinny A. i B. W.!!!! I ten piękny wzorek u dołu - Ty się ciesz że ten stolarz tak ładnie to zrobił, samo W nie dawałoby takiego akcentu, a taki inicjał to jak dawniej wyznanie miłości wyryte na drzewie!!! Jeszcze raz powtarzam, pasuje idealnie!!! Jutro spojrzysz na to z innej strony, zobaczysz. Dobrze, że weekend przed nami bo jeszcze byś pod wpływem emocji zmieniła drzwi :o Spokojnie!!! Będą cudowne i nie tylko dla mnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...