Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

niestety drzwi wewnetrzne to nie wina naszego stolarza. One byly kupione w hurtowni a ze maja byc prawe to stwierdzil maz :evil: ale fajnie by bylo zwalic na stolarza :wink:

a tak a propos stolarza to nie uwierzycie ale przeslal w koncu zdjecia (jedno w dzienniku) i umowil sie na montaz dzisiaj :D

nie moge sie doczekac jak to bedzie wygladalo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie ma sprawy pisz ile chcesz zeby ci bylo lzej a potem usuwaj :wink:

moj maz ma kuzynke ktora mi powiedziala jak bylam w ciazy z corcia ze trzeba wyc naprawde nieodpowiedzialna osoba zeby sie na dziecko zdecydowac w dzisiejszych czasach :-? normalnie mnie zatkalo :roll: dzis mam dwojke dzieci i jestem wiec podwojnie nieodpowiedzialna kobitka.

Ale faktem jest, ze czasami lepiej zeby takie kobiety dzieci nie mialy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to ci mialam napisac, takim osobom nie wolno nadskakiwac bo to typ wiecznie niezadowolonych. Zawsze bedziesz miala wrazenie ze cos zrobilas nie tak, ze za malo, ze nie tak sie odezwalas a ona nigdy nad soba sie nie zastanowi bo po co skoro kazdy jej ustepuje :roll:

takze masz racje odpusc sobie i wez sie za szukanie plytek do mojej kuchni i witrolapu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana z miłą chęcią!!!

Właśnie miałam pytać co z montażem drzwi??? Nie mogę się doczekać jak będą się komponować z domkiem :D A "znią" to rzeczywiście może w tym problem, że nikt jej nie powiedział prosto w oczy jak to wygląda, nawet mąż jest za miękki :roll: Ale lepiej pisz, jakie te płytki chcesz????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec po kolei : drzwi zamontowane, teraz czekam zeby siostra przeslala mi zdjecia :wink:

a plytki raz chce ''gliniane'', ze starej dachowki, czy poniemieckiej cegy, raz widzi mi sie jakis kamien nieregularny, porowaty a jeszcze innym razem chcialabym zwykle biale plytki i te male wstawki (np czarne) jak u Beauty. Cos czuje ze ta budowa to dopiero poczatek, zeby zrealizowac wszystkie marzenia bede musiala jeszcze kilka chatek postawic :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze cie wszczesniej lubilam :wink:

z tego co pamietam to u ciebie otwor drzwiowy jest duzo wiekszy, ja dalam taka szeroka opaske bo mialam maly otwor a bardzo chcialam podwojnie drzwi, takie dworkowe. A ze sie nie dalo, to sobie pomyslalam ze jak dal szeroka opaske to je troche powieksze :roll: :roll:

jutro kukne na zdjecia u ciebie ale mysle ze smialo mozesz dac szersza opaske, i przy duzym otworze bedzie jeszcze ladniej wygladalo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...