Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

gorzej jak mnie oglosza forumowym guru w stylu wiejsko-wiochowym 8)

ale tak naprawde to ty masz racje ze robi sie dla siebie, tak jak nam sie podoba, moze czasami kiczowato, moze smiesznie ale napewno z wielkim sercem :D

 

a plytek to ty lepiej szukaj, bo wciaz nie wiem co bedzie lepsze do tych desek debowych (czy kamien, czy cegla, czy plytki beauty) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiochy z całą pewnością nie robisz! A płytki to ja planuję takie jak Beatka, ale nie wiem czy są w Twoim typie bo właśnie są takie rezydencjalne, jakoś nie widzę ich w Twojej koncepcji romantycznej chatki, chociaż na upartego... na pewno nie byłoby źle :wink: Myślę że najlepiej wyglądałby kamień, tylko taki właśnie jakby postarzony, porowaty, jakby wyślizgany na brzegach... ale to moje wyobrażenia i kompletnie nie wiem czy to by mogło pasować, raczej tak... ten Twój pomysł z takim nieregularnym brukiem/kamieniem był OK, tylko nie te w połysku, jakoś mi nie pasuje to tego stylu, bardziej coś właśnie takiego naturalnego :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Angi!Tak się właśnie zastanawiałam ,czy jak wrócę z urlopu ,to zastane u Ciebie zamontowane drzwi ?I są i to jeszcze jakie? :o :o :o W głębi duszy byłam pewna ,że się nie zawiodę i efekt ostateczny będzie szokujący ,oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu .Bardzo ładnie wkomponowały się w całość ,chociaż upierała bym się jednak przy innej kolejności liter.Co dalej planujesz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

googulek, zaglądam tu do ciebie, bo bardzo mi się podoba twoja dbałosc o szczególy :D

A te drzwi wyszły wspaniale i moim zdaniem powinnas zostawic białą elewację. Dworki zwykle były po prostu bielone a z tymi drzwiami i białymi oknami, to taka elewacja klasyczna,w kolorze białym, aż się prosi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

A te drzwi wyszły wspaniale i moim zdaniem powinnas zostawic białą elewację. Dworki zwykle były po prostu bielone a z tymi drzwiami i białymi oknami, to taka elewacja klasyczna,w kolorze białym, aż się prosi :wink:

Masz rację ,ja zostawiam u siebie złamaną biel. :wink: u googulka jeszcze mogłaby być jakaś delikatna szarość ,tak mi jakoś pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Angi!Tak się właśnie zastanawiałam ,czy jak wrócę z urlopu ,to zastane u Ciebie zamontowane drzwi ?I są i to jeszcze jakie? :o :o :o W głębi duszy byłam pewna ,że się nie zawiodę i efekt ostateczny będzie szokujący ,oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu .Bardzo ładnie wkomponowały się w całość ,chociaż upierała bym się jednak przy innej kolejności liter.Co dalej planujesz ?

 

no nareszcie wrocilas :D :D

uff, dobrze ze ci tez sie drzwi podobaja :wink:

jeszcze Monia sie nie zameldowala no i Kasiorek :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę dopytać o to odlotowe lustro.Gdzie je kupiłaś?

 

lustro kupione na ebay za cale 60 euro :D

w sobote odbieram, ale wiem ze bedzie piekne. Nie wiem z jakiego drewna jest ramka ale jest pieknie przetarta na szaro bialo i chyba wyladuje w nowej lazience :wink:

walcze tez u tego samego sprzedawcy o duza stojaca lampke. Klosz ma brzydki (od razu wymienie) ale nozka drewniana, postarzana jest cudna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...