Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

hej Jasiu, oczywiscie ze cie pamietam w koncu sledzilam dzienniczek, zagladalam do komentarzy, wiem ze ci sie sliczna Tosia urodzila :D

a z drzwi FIORD jestem super zadowolona, ciesze sie ze natrafilam na nie dzieki tobie :wink:

hmm, co do stolu to nie wiem gdzie go kupie. Pamietam ze Monia (krolowa roz) kiedys mi wynalazla sprzedawce na allegro - MEBLOWOSK- czy jakos tak, jezeli nie zamowie u nich to wynajde stolarza ktory mi zrobi podobny 8) jezeli chcesz okragly to moze tez popytaj stolarza, zrobi ci wymiar taki jak potrzebujesz, i ogolnie wszystko bedziesz mogla zamowic po swojemu :D

 

fajnie ze wpadlas, pozrdrawiam cie cieplutko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

faktycznie chandra minela bo nadchodzi moj uwielbiony okres przygotowan do swiat :D no i tak jak piszesz wyjazd sie zbliza wiec laze z usmieszkiem na gebie bo sie nie moge doczekac :D

dzis mam ochote sobie kupic jakies nowe pachnidlo, nie wiem tylko czy sie wyrobie w porze obiadowej bo po pracy jakos mi sie nie chce, tylko do domku ciagnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie zapomniałam o tych talerzach :oops: Jak je zobaczyłam pierwszy raz to od razu się zakochałam... powiedz skarbie ileś dała za komplet i oby było tanio to też sobie sprawię... są przepiękne :D

 

ja ten komplet kupilam za 50 euro (6 wielkich, 6 duzych i 6 srednich talerzy) ale gdybym chciala dokupic to sztuka w sklepie kosztuje okolo 18 euro takze moge zapomniec albo robic kolacje tylko na 6 osob i bez zup :wink: :-?

jedyna moja nadzieja to przeceny, moze beda je sprzedawac za pol darmo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na budowie coś działacie?

 

tak tesciu pali w piecu a tesciowa pozadki swiateczne robi ! :D :wink:

a na powaznie nie dzialamy nic ale niebawem sie zacznie 8)

 

 

Aleś się cwaniaro ustawiła!!!Przyjedziesz na gotowca :D

 

 

no przeciez ja princessa jestem, przeciez pisalam 8) :D :wink: sprzatac nie wypada a palic w piecu tym bardziej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witaj Googulek!!! Ja jestem stałym gościem w Twoim dzienniku ale cichym. Bardzo podoba mi się domek. Piękny styl. Przepiękne schody. Tez bym takie chciała, ale nie wiem czy będzie mnie na takie stać a drugi problem to mój M, który nie jest przekonany do białych drzwi, okien itp. A ja uwielbiam jak w domu jest słonecznie i jasno, ale też przytulnie. Wszystko u Ciebie takie ładne i słodkie i tak powinien wyglądać prawdziwy dom. :D W mojej przyszłej kuchni planuję zmałpować Twój piękny okrągły stoliczek i cztery identyczne krzesełka. A ten kominek... jest piękny :D .Tylko kolor musiałby być prawdopodobnie dobrany do okien czy drzwi. My planujemy zrobić normalną kotłownię a kominek wyeliminowaliśmy, bo się brudzi i trochę niebezpiecznie dla małych dzieci. Dlatego to cudeńko byłoby wspaniałym zamiennikiem. :D Tylko.... ile to kosztuje??? :-? Pytam, bo nie chcę robić sobie złudnych nadziei i za bardzo bujać w obłokach :roll: Pozdrawionka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Michasia, fajnie ze do mnie zagladasz :D a za kominek babka wola 400 euro, ale moze troche zejdzie z ceny :roll: :roll: na ebay znalazlam tez podobne z niemiec za 359 euro ale jakos wole zobaczyc i dotknac niz zamawiac w ciemno, tym bardziej ze ja po niemiecku ani be ani me :oops: jezeli uda mi sie go kupic no napewno wkleje zdjecia wstawionego w domku :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...