Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej ! Angie!

 

Fajnie ,że masz już dzisiaj lepsze nastawienie .Od razu milej się czyta Twój dziennik :lol: Na pewno łatwiej było by Ci ,jakbyś była na miejscu ,a tak informacje dobiegają ,jakby z drugiej ręki ,a to już niekiedy inaczej wygląda.Wyślij faktycznie swojego adwokata do gminy i niech się zorientuje o co chodzi?Trzymam kciuki żeby wszystko się pozytywnie dla Ciebie zakończyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, za sprawiedliwość po twojej stronie miedzy trzymam kciuki. A jakby wójt gminy nie pamiętał, to prześlij mu kartkę z tym szkaradziejstwem na Placu Bastyli i zasugeruj, że możesz mu zrobić powtórkę z 1789. Ja chętnie pomogę. Cóż kolejna historia z testosteronem, który nie umie przyznać się do błędu.

 

A domek jest uroczy i w bardzo podobnym klimacie co moje klimaty. Będę wpdać, a że już nie we Francji to rozumiem, bo sama z tamtąd uciekłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój dom będzie dla mnie inspiracją na pewni :) Piękne te wszystkie rzeczy które wyszukujesz, parawan do kominka cudo!

Na zdjęciach w końcu nie mogę się dopatrzeć, kuchnię zrobiliście tak jak na początku pisałaś od frontu, a jadalnia będzie na miejscu kuchni? Świetny jest ten projekt, ja na Waszym miejscu nawet we Francji bym nie wysiedziała jakbym miała perspektywę mieszkania w takim domu :D

 

I trzymam kciuki, żeby sprawa rozwiązała się na Waszą korzyść jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOSINEK i MECIA jestescie kochane ! buziaki wam sle za mile komentarze, za slowa otuchy ! juz wiem ze dzien bede miala dobry :D :wink:

I tak jak piszesz Tosinko, na poczataku przechodzilam zalamke, nic nie dzialalam tylko walkowalam czarne mysli w glowce a teraz czuje ze gory przeniose

:D wojt to faktycznie facet z innej epoki, z nami ''mlodymi'' prawie wcale nie chce rozmawiac a ze mna kobitka to juz wcale :evil: ale ja juz go raz postawilam do pionu i widocznie potrzebuje zebym mu odswiezyla pamiec :lol:

bedzie REWOLUCJA - swiete slowa kolezanko !

 

No i do Meci, kuchnia faktycznie od frontu, tworzy jedno pomieszczenie z jadalnia. Jak juz beda meble, to napewno bedzie latwiej sie polapac gdzie co stoi :wink: :D

 

milego dnia dziewuszki :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Angie ,włącz luuuuzzzz.! ja mam napisane przy okazji dziennika "spełniamy marzenia ",ale niestety nie wszystkie . :lol: :lol: :lol: I tak naprawdę teraz też już bym wybudowała inny dom :wink: Chyba każdy tak ma.,nie jesteś przypadkiem odosobnionym.

jestem pewna, że każdy :lol:

Googolku - głowa do góry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta chatka jest bardzo urokliwa . Przeczytałam ostatni wpis w dzienniku i jestem zaskoczona . Zrobiliście kawał dobrej roboty . Co prawda nie jest to rezydencja :wink: , tylko mały domek ,ale za to bardzo gustownie wykończony . Sądzę , że każdy musi iść na kompromisy przy budowie . Nie można mieć wszystkiego . Czasami chodzi finanse , a czasami o względy praktyczne , które przeważają nad tym co nam się podoba . Ja np. polakieruję drewnianą podłogę , chociaż bardziej podoba mi się olejowana . Zachwycają mnie drewniane okna , takie jak u Ciebie lub u Beauty , ale kupiłam plastiki , bo chcę mieć z oknami " święty spokój ", itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...