Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

Witam! Piękne wnętrze się tworzy! Muszę przyznać że tez mam słabość do rożnych drobiazgów (jak każda kobieta zresztą). Szperając po dzienniku zauważyłam że mam takie same kieliszki kryształowe jak ty sobie ostatnio sprawiłaś :lol: :lol: :D , też je kupiłam zagranica po bardzo korzystnej cenie i wzięłam 2x 6szt. W galerii krakowskiej widziałam dokładnie te same, tej samej firmy i wychodzi na to, że ani 6szt bym nie kupiła za tą samą kasę co dałam za 12 szt:D

Będę zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam! Piękne wnętrze się tworzy! Muszę przyznać że tez mam słabość do rożnych drobiazgów (jak każda kobieta zresztą). Szperając po dzienniku zauważyłam że mam takie same kieliszki kryształowe jak ty sobie ostatnio sprawiłaś :lol: :lol: :D , też je kupiłam zagranica po bardzo korzystnej cenie i wzięłam 2x 6szt. W galerii krakowskiej widziałam dokładnie te same, tej samej firmy i wychodzi na to, że ani 6szt bym nie kupiła za tą samą kasę co dałam za 12 szt:D

Będę zaglądać :)

 

zagladaj, zagladaj :wink: im wiecej zagladajacych, tym weselej :wink:

a z tymi drobiazgami to ja tak mam, ze jak cos wpadnie mi w oko to przewaznie drogie. Przewaznie mozna znalez podobny, tanszy odpowiednik ale to juz nie to samo, juz serduszko nie wali na widok ''podobnego'' :( wiec sie staram szukac okazji na wyprzedazach, pchlich targach itp :wink: w koncu trzeba sobie w zyciu jakos radzic no i jak przychodzi ochota na zmiane, to bez zalu cos sie oddaje, lub sprzedaje, jezeli nie wydalam na to fortuny :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dardus, te talerze kupilam w ubieglym roku na wyprzedazy w sklepie typu almi decor. Za sztuke placilam mniej niz 2 euro, a sa faktycznie bardzo ladne.

Mowie ci kobitko, wybierz no sie kiedys do mnie to pobuszujemy po sklepach, szukajac kuszacych okazji :D :wink:

 

Nie kuś mnie!!! Darek właśnie jest niedaleko Ciebie :lol: :lol:

Ale w wakacje mamy z Kingą z nim jechać, więc kto wie :roll: :lol: :wink:

Najbardziej mnie ta cena szokuje, bo marzą mi się takie i jeszcze w takiej cenie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

cześć googulku, wpadam z rewizytą i odpowiadam na pytania :D

 

oczywiście, wklejaj sobie zdjęcia mojej podłogi, bardzo mi miło, że się ona Tobie podoba :) ,

 

nie wiem czy znalazłaś moje płytki w sieci, jak nie, to wklejam link do nich:

 

http://www.imolaceramica.it/it/pubblico/868-catalogo.htm

 

oprócz różnych kolorów o które pytałaś, a jest ich 4 rodzaje, a nie trzy jak pisałam wczoraj, są jeszcze różne wielkości, myślę, że na pewno coś byś wybrała. Przemawia za nimi cena, bo nie są bardzo drogie, wyglądają jak kamień i przede wszystkim są rewelacyjne w utrzymaniu czystości. Wybrałam je już drugi raz, miałam je wcześniej w mieszkaniu i mogę je szczerze polecić. Sama musisz zadecydować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podobają mi się te

http://img545.imageshack.us/img545/3223/033o.jpg' alt='033o.jpg'>

te drugie za bardzo przypominają mi betonową kostke na podjazdy.

Tylko dobrze przemyśl kolor, ja u ciebie widziałabym coś zimnego, biel, szarość. tena jest jakiś budyniowo rózowy a moze to wina zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...