Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

No, Kasiorku,za ta betonową kostkę na podjazdy to chyba się obrażę... :wink: . Moje zdjęcie pokazuje płytki bez fugi. Postaram się wkleić Tobie googulku zdjęcie z mieszkania , gdzie mieliśmy tą podłogę zafugowaną i z lepszym światłem na zdjęciu. Powierzchnia jest porowanochropoowata :D . No ale wybór należy do Ciebie.

Chciałam tylko obronić mojego Camelota :p :D

 

http://images41.fotosik.pl/274/0039f6647cf58969med.jpg

 

muszę jeszcze tylko dodać,że mieliśmy źle zaimpregnowany ten gres, a najlepiej podobno, to w ogóle nie impregnować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lubie .Właśnie podobnie będą wyglądały te moje odświeżone meble :D Podłoga mogłaby być w zgaszonej bieli.A nawet coś mi nagle zaświtalo ,że taki ozdobny decor mógłby być w graficie.Sama nie wiem ,do białych mebli ,wszystko pasuje ,brązy przecież tez ,ale bardziej chyba skłaniałabym się ku złamanej bieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz babka sprzedawala to za 900 euro. Chyba z dobry miesiac nikt tym nie byl zainteresowany, nie udalo jej sie sprzedac wiec teraz wola 500 euro. Napisalam do niej czy sie zgodzi jeszcze obnizyc cene, zeszla wiec do 400. Nie wiem czy brac, czy sie jeszcze targowac. Dodam ze mebel jest ze sklepu FLAMANT, to chyba belgijskie meble, dosc drogie. Babka mieszka w eleganckiej dzielnicy Paryza wiec tak sobie tlumacze ze moze obniza cene bo jej nie zalezy. Moze wiec warto sie rzucic na okazje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam, nareszcie udalo mi się zalogować na nowym forum. Chciałabym sie wypowiedzieć w sprawie grazii. To bardzo dobry wybór, ale chciałabym Ci podpowiedzieć kilka wniosków powykonawczych. Uwaga z ozdóbkami, narożniczkami i ćwierćwałkami. U mnie kwoty wyszły naprawdę spore, efekt uważam, że jest świetny. W serii new classic oprócz białego weź pod uwagę również kolor "shell", jest prawie biały, ale odrobinę cieplejszy. Ja jestem bardzo zadowolona z wyboru, podobają mi się bardziej, niż wszystkie "mydełka" V&B (mydełkiem nazywam kształt płytek). Boazerie to też rewelacyjny wybór, widziałam w realu i efekt piorunujący, ale uwaga - są dosyć drogie. Chętnie pochwaliłabym się zdjęciami moich łazienek, wpiełam kartę pamięci z aparatu do "laptoka" i coś mi tu pisze, że karta do sformatowania, to chyba oznacza awarię, ale poza tym zdjęcia wogóle nie oddają urody płyteczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ci bardzo za opinie. Dostalam od beauty namiar na przedstawiciela w paryzu, za tydzien ma dostac wszytkie probki z seri New Classic. Podjade, podotykam i sie okaze czy serducho mocno zapuka :)

co do cen to faktycznie spora sumka wychodzi jak sie policzy wszystkie dodatki. Nie mam jeszcze ostatecznego kosztorysu bo nie mam dokladnych rozmiarow lazienki ale wstepnie metr boazeri z dekorami wychodzi ok 208 euro/m, a new classic 37 euro/m i 0,65 za te male kwadraciki. Na szczescie lazienki mam nie duze takze minister finansow powinien to przezyc :) a tak na powaznie to jezeli sie okaze ze na widok tych plytek zemdleje z wrazenia to bede tak dlugo miec lazienke z golymi scianami az zarobie na Grazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googulku, cieszę się że trafiłam też na Twój Dziennik, bo mam już w ulubionych kilka dworkowych :) Uwielbiam oglądać takie wnętrza i np. zapisałam sobie kiedyś podłogę Kordziny z tego wątku: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?140403-szkieletowy-%C5%BCab-i-od-%C5%9Bcierniska-do-ogrodu...

 

kafelki Kordziny&#5.jpg kafelki Kordziny&#4.jpg bo bardzo mi się taki układ spodobał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sloneczko :) kiedys w sklepie widzialam wlasnie imitacje kamienia w kwadracie, oblozony byl imitacja deseczek drewnianych. Slicznie to wygladalo ale cena z kosmosu !

mam jeszcze miesiac na podjecie decyzji w sprawie plytek na podlogi kuchni i wiatrolapu i wciaz sie zastanawiam dlaczego to tak trudne????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...