Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przeczytałam Twój dziennik. Obejrzałam wszystkie zdjęcia. Zakochałam się w Twoim domu. Być może że nie spiełnia do końca Twoich marzeń ale dla mnie jest piękny i ma prześliczną kolorystykę.

Pozdrawiam.

 

dziekuje ci bardzo, bardzo za tak mile slowa wsparcia :) no i oczywiscie witam w swoich skromnych progach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja jeszcze w temacie Grazii i jej ceny - mam dwie łazienki w tej płytce, ta sama seria "new classic" i jedna łazienka po "uśrednieniu" wyszła mi ponad 800 zł/m2, druga trochę ponad 400zł/m2. Tak ogromna różnica w cenie wychodzi tylko ze wzgledu na ilość dodatków wykończeniowych. Bardzo drogie są ćwierćwałki, narożniczki, gzymsiki. Są cudne, ale sporo kosztują. Wycenić płytkę powinnaś po szczegółowym zaprojektowaniu łazienki. Cena boazerie jest zabójcza, ale i efekt równie zabójczy.

pozdrawiam, A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angi ,czytałam w dzienniku ,że jeszcze jestes niezdecydowana.kombinuj kobitko ,abyś miała to co ci się podoba ,bo potem będzie cie wkurzać ,że tego nie masz.Zacznij urabiać to swoje ministerstwo tak ,abyś miała i jedno i drugie.Ja początkowo tez myślałam ,że nie będzie mnie stać na te boazerie ,ale jakoś dałam radę ,to i Ty dasz.Jakby co ,to trzymam kciuki za efekty negocjacji.( u mnie trochę było może łatwiej ,bo rozdającym karty jestem ja .Mam nadzieje ,że m tego nie przeczyta:D)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny Klasyczki :-)

Ja uważam, że New Classic jest naprawdę wystarczająco fajny. W moim prysznicu gościnnym płytką bazową jest beach, kolor kropka to Panna (śmietanka). Widziałam białe płytki, też są super, napradę nie bałabym się prościutkiej białej płytki, beż żadnego dekoru, do tego gzyms, ćwierćwałki i narożniczki i efekt będzie genialny. Ja w łazience gościnnej uparłam się na dekor pod gzymsem i ostatecznie z niego zrezygnowałam i jestem z tego zadowolona. Poza tym uważam, że u mnie jest delikatnie przekombinowane, niestety ... szkoda, że nie można sobie "przymierzyć" kilku opcji jak sukienki. Na podłodze do grazii zrób płytki we wzorze hexagonalne albo octagonalne, najlepiej na kontraście (jasny - ciemny) i efekt piorun. Tak myślę, ale oczywiście to TWOJE ŁAZIENKI. Mnie tylko inspirują moje błędy ;-) Ja ogólnie jestem zadowolona z efektu, ale uważam, że kombinowanie kompletnie nie miało sensu. Gdybym zrobiła tak jak napisałam powyżej byłoby prościutko i klasycznie. Wtedy poszaleć można z dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googulek, wreszcie cię odnalazłam na tym nowym cholerstwie!!!! :)

No i widzę, żeś już dotarła do Puchatkowej Chatki ? Kiedy wpadasz na kawkę i ciacho ???? Ja tu czekam w Stajence .... :D

Buziaki dla wszystkich, idę pracować bo muszę troszkę na remont zarobić :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniu to zdjecie to akurat kamien francuski. Z trawertynu zrezygnowalam bo jest za bardzo porowaty i gdzie nie pojde to mi mowia ze sie brzydko starzeje.

Trawertyn w polsce napewno dostaniesz, kamien podejrzewam ze tez. Ja go musza zamowic we francji bo w okolicach zielonej gory nikt tego nie sprzedaje, ale we wiekszych miastach napewno jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googulek, wreszcie cię odnalazłam na tym nowym cholerstwie!!!! :)

No i widzę, żeś już dotarła do Puchatkowej Chatki ? Kiedy wpadasz na kawkę i ciacho ???? Ja tu czekam w Stajence .... :D

Buziaki dla wszystkich, idę pracować bo muszę troszkę na remont zarobić :p

 

hej asiu, fajnie ze wpadlas :) teraz to nie mialam czasu na wizyty towarzyskie bo bylismy tylko tydzien ale kto wie, moze w sierpniu wpadne na ciasto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dopiero teraz znalazłam Twoją galerię??? Dom zapowiada się pięknie, meble i dodatki są rewelacyjne...o zastawie stołowej nie wspomnę :D Sama na coś podobnego poluję tylko w beżowej tonacji bardziej....Będę podglądać.....

 

no wlasnie, dlaczego ;) ja u ciebie bardzo czesto bywam i bywalam od dawna . Teraz milutka Coffee, bedziemy sie podgladac na wzajem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...