Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:jawdrop:Ale cudeńka zamieściłaś w dzienniku!!!że szczęczka opada!1 Masz szczęście ,że możesz sobie to wszystko pooglądać. Podpatrzyłam takie lustereczko

http://img526.imageshack.us/img526/9342/applique2.jpg

Ciekawa jestem ceny i czy babka moglaby zrobić je bardziej szare?Włąsciwie szaro-czarne .Angie ,zapytaj babeczke ,może by do Polski wysłała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze napewno by zrobila. Wiesz ja to mam taki szalony pomysl ze az glupio pisac. Ale jak bylam teraz w polsce to rozmawialam z serdeczna przyjaciolka co by to zrobic zeby wrocic do polski na stale. I tak od slowa do slowa pomyslalysmy ze moze by sie zabawic w sprowadzanie mebli z francji. Wydaje mi sie ze super cudenka tu mozna znalezc, ona ma duzo ''hektarow'' bo jej maz jest rolnikiem i przejal dawne PGR'y, byloby gdzie to trzymac. W sumie tak sobie tylko gdybam, ale kto wie, moze cos z tego wyjdzie :)

a wracajac do twojego lustra, to napisz mi jakie ci sa potrzebne rozmiary to sie rozejrze i dam ci znac jak bedzie cos ciekawego. Jak bede swoje rupiecie wywozila to i miejsce na twoje lustro sie znjadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,ze jest fantastyczny pomysł!! Ty wiesz ,jakie ludzie robią kokosy sprowadzając meble ?Moi znajomi wybrali sie do Holndii na giełde staroci i poprzywozili takie meble ,za tak śmieszne sumy ,że aż zazazdość mnie zżera.Żyrandole ,potężne pokupowali po 200,300zł a tu takie widuję po 4,5 tys.kusi mnie ,żeby tam jechać w wakacje ,ale trzeba też zorganiżowac transport.

 

A to lustro muszę jeszcze dokładnie wymierzyć ,to do łazienki nie może być wyższe niz 50cvm i szerokie do 40cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,ze jest fantastyczny pomysł!! Ty wiesz ,jakie ludzie robią kokosy sprowadzając meble ?Moi znajomi wybrali sie do Holndii na giełde staroci i poprzywozili takie meble ,za tak śmieszne sumy ,że aż zazazdość mnie zżera.Żyrandole ,potężne pokupowali po 200,300zł a tu takie widuję po 4,5 tys.kusi mnie ,żeby tam jechać w wakacje ,ale trzeba też zorganiżowac transport.

 

A to lustro muszę jeszcze dokładnie wymierzyć ,to do łazienki nie może być wyższe niz 50cvm i szerokie do 40cm

My sprowadzamy stamtąd duże większe rzeczy i nie wychodzi tak drogo (hihi) jakby co to duży transport mogę zorganizować ;-)

Meble są bossskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::lol2:Moja mama już od dawna liczy na wygraną w Totku i co kumulacja przychodzi to szkli mi oczy ,ile od niej dostanę:D:D A tak na poważnie ,to te meble nie sa tam takie strasznie drogie . ,a do lipca jeszcze kawałek .Cos na pewno uda Ci się przyoszczędzić.Ja tak naprawdę już tez kasy "na kupce " nie mam ,lecę na bieżąco.Ale nie przejmuje się:D tym i zamawiam,co popadnie ,Mam w końcu bogata rodzinkę ,niech w końcu z czegoś wyskoczą:lol2::lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...