Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w moim przypadku to na pewno za kilka~naście lat :-? w końcu teraz priorytetem jest dom :roll: żartuję :lol: może za rok, najdalej za 2 planujemy gdzieś dalej się wybrać... nasz znajomy, mieszkający na stałe we Frankfurcie nad Menem, kusi nas na wspólny wypad do Puerto Rico na Kanarach, oni co roku tam jeżdżą i chwalą strasznie... teraz nie żałuje że nigdzie nie jeździmy, Kinia jest jeszcze mała, a bez niej nie chciałabym jechać :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[przeniesiony z dziennika budowy]

 

Hej,

Dawno nie zaglądałem - brak czasu. Widzę jednak że same słuszne wybory podejmujesz 8) :wink:

Aż się śmieje mi gęba jak widzę, że pięknie kolory dobierasz z mężem.

Będzie piękna chatka już to widzę :lol:

U mnie skończyli w środku pajęczynkę kabelkową pora na tynki i Hydraulikę.

Pozdrawiamy Lila i Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie Monia ze zajrzalas do mnie! ja twoj dziennik czytam od dawna bo spelniasz moje skryte marzenie - budujesz piekny dworek :wink:

tez pozdrawiam !

dziękuję :wink: :D Dworek, czy domek - ważne, żeby miał to "coś", ten ciepły klimat, który powoduje, że wszyscy czują się w nim dobrze i ...piękny ogród :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna bardzo ładne.Podobne do naszych tyle,że białe.Wnętrza też w moim klimacie.Stół przepiękny, akurat do mojej prowansalskiej kuchni.Poproszę o taki :0 O takich schodach też myślałam, ale ta biel i małe dzikusy mnie przerażają.Masz googulka ,a ja mam gigulka.I jakoś tak miękko mi się zrobiło i ciepło.Pozdrawiam i wklejaj fotki z Twoimi klimatami. Acha!! Olejowane parapety- tego nie wymyśliłam.Super! Dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię, że coraz więcej forumowych koleżanek tu zagląda, bo jest się czym zachwycać :D Ja nadal nie mogę uwierzyć, że te okna mają tylko z zewnątrz listwy :o :o :o :o Wyglądają tak prawdziwie, jakby były z dwóch stron :o Domek śliczny bo zgrabny... piękny dach (moja ukochana karpióweczka) i te okna... które ciągle przychodzę oglądać (mimo że mam je ściągnięte na komputer) :lol: Już nie mogę się doczekać urządzania :roll: Będzie to tak ciepły i stylowy (romantyczny) domek, że z pewnością jeszcze częściej będę w nim przesiadywać :oops: Coś Cię Andżeliko ostatnio trudno zastać na fm :cry: Czekam na nowe inspiracje w dzienniku... a może parapety już gotowe???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nowe kolezanki i dziekuje za mile slowa i wsparcie!

ciesze sie bo czesto was ''mijam'' na forum, czytam wasze wypowiedzi, dzienniki i dla mnie to prawdziwy zaszczyt was goscic :D

dardurdko przepraszam ze dawno nie zagladalam ale bylam tak zaganiana w tym tygodniu ze jak wracalam z pracy to normalnie padalam na ''r y j '' i jakos taka dobita chodze, wszystko mnie denerwuje, nic mi sie nie chce! :evil: na szczescie u mnie takie stany nie trwaja dlugo, wiec cierpliwie czekam az para odejdzie :wink: aby do wiosny!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie i zobaczę w Twoim dzienniczku nowe pomysły na urządzenie domku :wink: Ta komoda, jak już wcześniej pisałam... jest cudna (i po cichu mam nadzieję, że zobaczę wkrótce u Ciebie cały ten komplecik :D zresztą sama bym sobie taką sprawiła...). Wysłałam wycenę do MS :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...