Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tak wlasnie mysle dardus, tylko narazie nie wiem od czego zaczac :) wiem ze u nas w okolicy swiebodzina jest firma przewozowa, moze zaczne od nich :)

a wykorzystam ze jestes na FM, co myslicz o kolekcji Essenze z firmy GRAZIA Ceramiche? Jezeli masz czas to kuknji na ich strone. Chce zamowic te plytki do gornej lazienkiw kolorze FELCE (zielony, popekany jak stara ceramika). Na zdjeciu podoba mi sie bardzo ale nie wiem czy zielony kolor mi sie nie znudzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googulku, napisałaś w Dzienniku:

wczoraj przemily maz zaczal obdzwaniac firmy przewozowe. Nie byl to dobry pomysl bo wprowadzil nas w zly nastroj.

Ceny jakie nam podano sa wieksze niz zakladalam.

 

Pytałaś u siebie o dowóz mebli do Polski? Jeśli tak, spróbuj może na odwrót: popytaj w Polsce, aby do Was przyjechali. Może byłoby taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka kasa za płytę?!?! zwariowali no zwariowali!! już cena blatów woła o pomstę do nieba - sorry, ale przy blacie to się nie napracują. Też od razu pomyślałam o 'naszym' zdolnym stolarzu :) Trzymam kciuki za bardziej pozytywne wyceny i to z drewna, z drewna!! Co do transportu to poszukałabym w firmach spedycyjnych z Twoich okolic, może znajdzie się tir, który jedzie z ładunkiem do Francji, a wraca na pusto? Pozdrawiam! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie wyszły Ci te świeczniki,a i żyrandol do Twojego domu pasuje jak ulał .Jeżeli chodzi o plytki to ja rok temu przechodziłam ten sam horror.Ale w końcu się udało ,tylko niestety musiałam ostatecznie kupić 1 gat,co zdecydowanie nadszarpnęło mój budzecik.Nie bylo czasu na czekanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...