Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Googulku,

 

fakt, wszystkie włoskie fabryki zamykane są na sierpień.

Niektóre od 30.07, niektóre ciut później - się lepiej dowiedz, do kiedy max możesz odebrać płytki!!!

 

Moja rada - szukaj szybko firmy transportowej z Twoich okolic, jeżdżącej do Włoch, i w poniedziałek pytaj o możliwość transportu.

Już teraz są ogromne problemy z transportem z Włoch!!!!

 

Na pewno będziesz musiała podać:

wagę brutto, ilość palet, wymiary palet - bez tego nikt nie zrobi w ogóle wyceny!

Sprzedawca ma obowiązek podać Ci pełne dane towaru na piśmie!

 

Słuchaj, a Wy nie możecie jechać do Polski przez Włochy i sami odebrać ten towar?

Chyba, że auto już wypchane po brzegi....

Edytowane przez Anjazzielonego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie ci ja chyba sie okrzykne na FM najlepsza wyszukiwarka okazji :) wyobraz sobie ze te zyrandole mialam juz upatrzone ponad rok temu ale zawsze jak jechalam je kupowac to mi pieniazkow bylo szkoda bo zawsze byly inne wydatki. Dzis wiem ze warto bylo czekac :)

 

aniu mam do ciebie pytanie. Wiesz moze gdzie moge szukac przewoznika z warszawy do nas w lubuskim. Kupilam na FM 11 m² marmuru w warszawie i nie wciaz nie mam czym przewiezc.

A jezeli chodzi o twoja piwnice (czytalam u anny kotynskiej ze sie zastanawiasz) to powiem ci ze u nas wlasnie ze wzgledu na spadek tez wykopali wielki dol. Zostal zasypany, dzis troche zaluje ze nie zrobilam choc malej piwnicy, byloby gdzie te moje graty trzymac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, że wetne tak do Ani u ciebie Gogulku ale musze ..........bo nie mam piwnicy i po otwartej kuchni to moja największa porażka ....!!!

nie mamczego zagracać .....to też ....ale kicam dzień dzień po warzywa bo nie mam ich gdzie przechowywać .......to zgroza a trudno w domu o pomieszczenie w którym nie kwitną ziemniaki ;)

 

Gogulku .........ja cie okrzykuję forumową łowczynia okazji .........jej jakie cudne przydasie zakupiłaś ..........gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googulku,

 

ależ Ty zakupy robisz, rewelacja!!!:)

 

Jeśli chodzi o transport, najlepiej pytać u miejscowych przewoźników - bo oni powinni zawsze wracać do bazy na pusto i przy okazji by Ci przywieźli marmur. Ci " moi" niestety są z płd Polski i tylko tu realizują transporty.

Googulku, Konstancja - rozważania pt. piwnica- tak czy nie:

 

ja mam ambitny plan ograniczenia zbieractwa, i nietrzymania klamotów latami - plan super, wiadomo jak będzie w życiu....

 

Obliczaliśmy, że nasz dwustanowiskowy garaż w bryle pomieści auta, i raczej nic nie więcej.

 

A gdzie upchać dziecięce rowerki, kosiarkę, drewno kominkowe na całą zimę, leżaki, krzesła i stół z tarasu na zimę? - to i tak lista " na razie", w praniu pewnie będzie tego duuuużo więcej.

 

Więc na piwnicę reflektujemy, tylko teraz zastanawiamy się, jak duża nam potrzebna - pod całością budynku nie, ale z 20-30 metrów - jak najbardziej.

 

Aha, i pralnię będziemy mieć, na górze obok dużej łazienki:)

Edytowane przez Anjazzielonego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się :D

 

Mam tylko jedno do powiedzenie ; booooosko !!!!!!

 

Świecznik pomalowany - zaje...sty !!!

 

mebelki, stoliczek, materiały - również takie !!!

 

Lampy - i te wiszące i te stojące - super !!!

 

... zobacz moje płytki w kuchni ... haha

 

Będę zaglądać bo to oczywiście moja bajka :wiggle::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połozyłam entą warstwę lakieru na piekne oblicze Audrey ...tacowe oblicze i mogłam isc spokojnie spac ............aaaaaaallleeee :) nie coś mnie podkusiło żeby zajrzeć ......

 

zajrzałam i ...tę niby namiastke zobaczyłam .......rany ja za tę twoja namiastke to pokroić bym chyba się dała ...bo takiego manekinu to rok z okładem szukałam ...szukam bo to ty znalazłaś ...jako o stwórco ..namiastke ...

 

cudny ...boski ...francuski .......powiało mi Moulin Rouge .....nie wiem czemu ........wow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawialam czy brac czy nie :) czy ladne, czy nie ladne. Ale jak juz tobie sie podoba to jestem pewna ze wybor byl trafny:)

pociesz mnie ze z krzesel da sie cos ladnego zrobic bo moj maz caly wieczor sie wsciekal ze przeplacilam. Za te 4 krzesla + to jedno malutkie dalam 130 euro. Moze moglam sie targowac ale jakos tak sie napalilam ze sie balam ze mi przejda kolo nosa. W sumie nie wiem, czy to duzo czy malo, czy normalnie. Ale wiem ze serducho mi do nich zabilo a reszta sie nie liczy ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...