Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

i jak serduch zabiło to to warto ...a w cenie 130 euro to sie opłaca nawet jak sie euro na zł przeliczy i zarabia w Polsce :) tak że małża uspokój ...nie ma o co krzyczeć (sama bym wzieła od reki ........cos mi tylko mówi że on opinie sióstr kleptomanek okazjowych nie szczególnie uzna ;):) )

 

i jak to czy da sie coś zrobić ....pan złota rączka i te cudne Liberonka farby (których w PL nie ma ...no ...kurcze :bash:) plus tkanina ...jaka kiedyś prezentowałaś albo jakieś pastelowe pasy i .....rozchoruje się zanim zasne ...jak nic

 

gratuluje zakupów .........

giveaway..jpg

latarenki w styl&#11.jpg

krzesła..jpg

rocco style nadr&#117.jpg

_krzes_20lo_audre.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podglądam cały czas,mebelki piękne.A krzesła po prostu cudne, chętnie odkupię :) ;) cena naprawdę okazyjna.Łazienka zapowiada się pięknie też myślałam o takim zestawieniu grazi(dopiero za rok)Mam pytanie czy cena glazury we Włoszech była dużo niższa, czy opłaca się pojechać po nią?Powodzenia przy zakupach zasłon :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tyle chetnych na krzeselka i mebelki to chyba faktycznie zaczne je sprowadzac :) kto wie moze to bedzie poczatek mojej powrotnej drogi do polski :)

a grazia byla faktycznie tansza, na moim zestawieniu jakies 3000 zl. Przy wiekszych zamowieniach (np plytki na sciany +podloga+tararas itp) napewno by sie lepiej oplacalo. A tak jakbym doliczyla koszt transportu to juz sie nie bardzo oplaca. A drugiej strony, jezeli ktos mieszka np w warszawie to i z transportem pewnie latwiej i tanieja, ja w nasze strony (lubuskie) nie moglam znalezc nikogo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super ze sie podoba, mowie wam, dzis ze starym to horor przezylam ! temu typowi nic w domu nie jest potrzebne, a juz napewno nie manekin :) a skoro o nim mowa to kupilam w sklepie Maison du Monde. Nie wiem czy maja siec w polsce, ale strone internetowa maja napewno :)

 

haha, przepraszam, ale okreslenie "stary" mnie rozsmieszyło!

Cierpliwosci zycze!

Ja tam kupuje, o zdanie nie pytam i nawet sie nie chwale, czekam az sam zauwazy! A finalnie jak ktos mowi ze cos fajne, to On sobie przypisuje zasługe,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie w ostatnią niedzielę miesiąca są organizowane targi staroci czasami pojawia się jakieś krzesełko ale trudno było by coś konkretnie skompletować .Myślę ze mogła byś spokojnie zacząć rozwijać ten kierunek działalności na początek drogą internetową .Rynek jest chłonny.A w Polsce chyba dopiero wchodzi moda na takie mebelki .Masz piękne łóżka , stoliczki lustra pomyśl :)Tym bardziej że lubisz szukać ,kupować a u ciebie chyba więcej się nie zmieści:);)Może jak wrócisz do Francji zaczniesz zbierać zamówienia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kto wie, kto wie :)

a szukac to faktycznie uwielbiam. Mam chyba jakis instynkt lowiecki, bo jak juz cos mi wpadnie w oko to nie odpuszcze, a jak sobie cos upiernicze w glowce, ze ma byc takie a nie inne, to tak dlugo bede szukac az znajde :)

wyobraz sobie ze chlopaki ktorzy wywozili mi meble, zaproponowali zebym im wlasnie kupowala a oni to by w polsce sprzedawali, ale jak mi zaczeli mowic o skorzanych kanapach to sobie pomyslalam ze to chyba inna bajka. Ciezko cos kupic dla kogos, bo nigdy nie wiadomo czy sie bedzie podobalo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

googulku, śledzę Twoje wpisy juz kilka dni i przyznaję, że jestem pod wielkim wrażeniem. Wasz domek juz wygląda ślicznie i nie moge sie doczekac efektu finalnego. My z mężem również budujemy ten domek ale daleka droga jeszcze przed nami. Mamy dom przykryty ale bez okien. Zastanawiamy się czy na klatce schodowej nie będzie za ciemno bez okna. Napisz proszę jak to jest u was:) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ci bardzo Basian :)

wedlug mnie nie jest ciemno na klatce schodowej bo nigdy nie myslalam zeby tam dac okno. Z oknem napewno byloby jasniej ale zastanow sie gdzie to okno ci wyjdzie na elewacji. wlasnie nie pamietam czy to okno wychodzi na dachu (ale chyba nie bo tam jest komin) czy na murze elewacji, a to juz chyba nie jest ladnie :)

w kazdym razie sluze pomoca jezeli bedziesz miala jakies pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...