Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

otworzyłam sobie i dziennik i komentarze ...żeby znów nie wparadować na salony :) mam nadzieję że sobie poradzę ...jak nie jestem usprawiedliwiona ...zarzyłam nienormowanej porcji nowego domku ...i o ile byłam odurzona po łazienkach ...marmur którego jeszcze 15 minut temu byłam przeciwnikiem pokazał jakąś inną twarz ...wow ...to rzeczona ławeczka :) załatwiła mnie na amen ...:):):) gogulku odpoczywałaś w te wakacje w bardzo czynny sposób ...ale coś mi mówi że zadowolona jesteś :):):) hmmm???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podpisuję pod wszystkimi zachwytami, a uważam się za bardziej uprzywilejowaną, bo widziałam osobiście domek i jego Panią. Wszystko niesamowite :-)

Co do koteczki, ja głosuję na Penelopę - bo "Penny Black" od razu nasuwa się na jej widok. Angie Weronko - powiedz, czy na ścianach na dole jest ten sam kolor, co w sypialniach na górze? Jeżeli nie, to podaj, please. Co do łazienek - rzeczywiście dolna wyszła lepiej niż górna ALE obydwie podobają mi się BARDZO! PIęknie napisałaś odę do męża. Pokaż mu to koniecznie, bo oni potrzebują takich wzmocnień.

ściskam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googulku, a oto komentarz do Twoich wnętrz, a szczególnie do sypialni i jadalni

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

JEST BOSKO!!!!!!!!!!

 

podpisuję się pod tym, obiema łapkami!!!

cieszy człowieka czyjeś szczęście, jakoś tak lepiej na serduchu się robi!

kicia istna moja Klarcia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

googulku moje szczere gratulacje, wykonaliście naprawdę kawał dobrej roboty. Wnetrza robia sie klimatyczne i cieple. Zazdroszcze tych wszystkich dodatków, tkanin, ja ciągle mam do nich daleko. Teraz juz tylko walizki wstawić i cieszyć się i cieszyć ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ci bardzo Kasiorku :) gratulacje przekaze mezowi bo patrzac na jego prace dziekuje bogu ze mam takiego fachowca w domu :) do tej pory jak klienci do niego wydzwaniali z podziekowaniami to sie lekko podsmiewalam a dzis go podziwiam za to ze tak kocha to co robi i ze tyle staran wklada w kazde zlecenie, nawet moje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...