Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Angie, ale u Ciebie pięknie!!! A kociak przesłodki :)

Dechy na podłogach bardzo ładnie się prezentują. Łóżko w sypialni tez mi się podoba - czy kupione było w Polsce?

 

nie moniu, kupione we francji, razem z komoda zaplacilam okolo 150 euro. Lite drewno, woskowane, mysle ze sie oplacalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gogulku,

I ja sie dolaczam do zachwytow nad waszym domem. Ogrom pracy wlozyliscie z mezem. Bardzo spodobaly mi sie twoje zaslony i firanki. Czy material kupowalas w Polsce? Gdzie mozna kupic taki fajny karnisz jak masz w kuchni? Czy on jest zamocowany na otwieranej czesci okna?

pozdrawiam

ania

 

Dziekuje bardzo :) material tachalam z paryza bo wydaje mi sie ze jest tanszy niz w polsce i zakladalam ze nie bede miala czasu na szukanie i zakupy. postawilam wszedzie na bawelne i len, zeby za bardzo nie kombinowac. Karnisz do kuchni kupowalam tez we francji ale w Leroy Merlin, mysle wiec ze w polsce tez sprzedaja. Jest zamontowany na ramie okna, otwieram cale skrzydlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googulek witam po powrocie. Moja droga zbieraczko to tylko u takich wariatek jak my puste przestrzenie i firanki w oknach i świeczka na stoliku i manekin ... :) Mój małżonek się śmieje, że w naszej łazience będą ślicznie dobrane ręczniki i wieszak ale bez wanny i kibelków bo o tak przyziemnych rzeczach jak armatura to ja nie myślę :) Z każdego zdjęcia widać ciepło waszego domku i to takie, które budują właśnie te przemyślane lub okazyjne ;) detale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

googulku wielkie dzięki za odpowiedź! Wciąż się miotam między kuchnią ecru z drewnianym bielonym blatem + płytki kamienne na podłodze, a białą z czarnym granitowym blatem + białoczarne oktagonalne. Spać mi to nie daje po nocach

 

kasiorku! jak u Ciebie jest bez dodatków, to ja swojej chaty chyba przez najbliższych parę lat nie pokażę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googulku chciałabym się jeszcze raz przywitać,tym razem na fm.I znowu poza słowami uznania niewiele mogę dodać,chyba,że oprócz ochów i achów nad wnętrzami zachwycę się równiż kotem.Sama jestem kociarą mam jednego własnego i jednego stałego osiedlowego stołownika.A co do łazienek to obie są ładne,choć mnie również bardziej podoba się dolna.Jestem jednak pewna,że niebawem oswoisz i górna dodając kilka dodatków w Twoim stylu.

Pozdrawiam Olga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogulku dziekuje. Czy sklepy w ktorych kupowalas tkaniny maja moze swoje strony internetowe? Jak to wyglada cenowo?

ania

 

Niestety nie maja :( ceny oczywiscie rozne, np zaslonki w pokoju mojej corki (te z serduszkami) kosztowaly 80 euro. W zasadzie one byly najdrozsze, ale za to uszyte na gotowo, wystarczylo powiescic. Inne materialy kupowane z metra (len lub bawelna), to tak srednio placilam 14 euro/m². Tansze byly tez, z domieszka jakies sztucznej nici to i za 7 euro maja. no i o drozsze tez nie trudno :) ale takich staralam sie nie zauwazac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeżyłaś ...:);)...pewnie tak skoro M nie zagląda na forum :) ...a powinien ...choć ten jeden raz :)

 

zyje Konstancjo bo M faktycznie nic nie wie o moich wypocinach :)

jezeli mozesz to doradz milutka czy mam posluchac serca i kupic serwisy obiadowe (zdjecia w dzienniku) czy isc definitywnie na odwyk... Rozum podpowiada ze zawsze jakas ladna skorupe znajde i bede ja chciala miec a serce tak mocno bije jak widze te piekne talerzyki... tylko czy az tak przystrojony jak ten bialo niebieski sie sprawdzi??? Czy za kilka miesiecy nie bede mogla na niego patrzec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...