Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co ty beatko, moj stary nigdy na to nie pojdzie zeby cos na raty kupic. Taki juz ma charakter, nie masz kasy, nie kupujesz.

A zeby bylo smieszniej to jeszcze te meble sa na sprzedaz :

 

kanapa = 895 euro

 

http://img257.imageshack.us/img257/7383/canape.jpg' alt='canape.jpg'>

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i biblioteczka ktora mi spedza sen z powiek bo jest tak piekna !!!!

cena juz mniej 1900 euro. Najgorsze jest to ze sa to ceny o przynajmiejn polowe taniej niz w sklepie. Wkurzam sie wiec ze nie moge kupic bo nie mam dzis kasy, a za pare miesiecy nie beda juz na sprzedaz bo ktos inny sobie je kupi :(

 

<a href=http://img209.imageshack.us/img209/3648/bibliothequeinterior.jpg' alt='bibliothequeinterior.jpg'>

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kuchnia beatko bedzie juz chyba niedlugo. Opoznilo sie bo nie wyslalam dziobakowi na czas wymiarow sprzetu, ale szczerze to najlepiej montaz by mi pasowal na swieta bo nie musialabym dwa razy gnac do polski w odstepie kilku tygodni. A to jak wiadomo tez kosztuje. Ogolnie dzis mam ciulowy dzien, bo tak sobie mysle ze strasznie ciezko kupowac cos do domku ktorego sie nie widzi. Mialas wczoraj przyklad z moimi dylematami lozkowymi, bo tak naprawde to ja czasami nawet nie pamietam jak dane pomieszczenie wyglada, ile mam miejsca, jakie sa odleglosci od scian itd... W wakacje np, jak kupowalam firanki to do wykuszu w salonie tak sobie cos ubzduralam ze braklo materialu na jedno okno, bo przeciez nawet sobie nie wymierzylam !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię u Ciebie przesiadywać, wszystko dookoła mi się podoba......jak ja Ci zazdroszczę tych Twoich możliwości łapania okazji meblowych. Podziwiam i ładuję się pozytywnym pięknem.....Inspiruj dziewczyno ile dasz radę....a na mebelki kuchenne też czekam w dużym napięciu.....Lampy..... to może ja już nic nie piszę.... Fotele jakie zdobyłaś też chcę uuuuuuu chociaż jeden no dobra jeden mi wystarczy....:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej juszczakowka, jak milo cie goscic :)

 

cena faktycznie sliczna kolekcja Herbeau, tzn ta druga (bialo zielona, zlotawa) : pojemnik ze szczotka 193 euro a kosz na smieci 270 euro. boze, nawet nie myslalam ze takie rzeczy moga tyle kosztowac !!!

 

a pierwsze zdjecie mathilde m to okolo 38 euro z pojemnik ze szczotka i 34 euro za dywanik. to przynajmniej ''ludzkie'' ceny :)

szukam dalej moze cos tanszego znajde ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krany z Herbeau to moje marzenie...już kiedyś pisałam o nich Beatce ( Beatko ceny powalające......), ale ich wyroby powalają na kolana ( jestem nadal zauroczona, no może kiedyś wygram w totka :) ) przedstawicielem w Polsce jest firma Stepim...... tak mam z kranami też na nie patrzeć nie mogę :cry: :lol: i wszystkie akcesoria są piękne :cry:............ oj długo potem nie mogłam się podnieść i znaleźć takie krany ,które zadowolą mnie wizualnie ..................................... jaki wniosek nie oglądać NIC z firmy Herbeau lub jak to napisała googulek zmienić kogo ?????? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

googulku, trudno za Tobą nadążyć :) Uwielbiam to. Widzę, że Twój mąż jest równie szalony jak Ty ;) Świetnie razem wyglądacie! A wazse zdobycze za każdym razem powalają. Gdzie wy wynajdujecie takie cuda, i to w dodatku za takie pieniądze? Jak zawsze baaaardzo mi się podoba! Zawsze zaglądam do Ciebie jak chcę się zatopić w marzeniach o cudownych wnętrzach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...