Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

Masz tempo dziewczyno :)

Lampka - jak wspomnialam u siebie popieram pomysl zmiany klosza na jednolity. Sama popelnilam wzorzyste zaslony raz i zaluje do dzis choc ladnei dosc drogie byly to opatrzyly sie bardzo szybko.

Stol - bajka ... ale jaki wy swietny balkon macie no i widoki ...

Smietniczek - ma swoj urok przez te bobasy na przodzie ... no mnie takie obrazki zawsze rozczulaja ... taka sentymentalna jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Masz tempo dziewczyno :)

Lampka - jak wspomnialam u siebie popieram pomysl zmiany klosza na jednolity. Sama popelnilam wzorzyste zaslony raz i zaluje do dzis choc ladnei dosc drogie byly to opatrzyly sie bardzo szybko.

Stol - bajka ... ale jaki wy swietny balkon macie no i widoki ...

Smietniczek - ma swoj urok przez te bobasy na przodzie ... no mnie takie obrazki zawsze rozczulaja ... taka sentymentalna jestem

 

nasz balkon to tylko takie skromne 40 m² :)

ale faktycznie bardzo przydatny dla zycia w miescie, maz ma miejsce zeby cos grzebac, dzieciaki zawsze mozna wyslac ''na dwor'' no i kot tez korzysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pięknie wyszło:) stół marzenie, ale jesteście zdolni .Mebelki piękne super pasują do siebie.Udanego wyjazdu i czekam na kuchnię:)

Mam pytanie czy można składać zamówienia na meble;)

*

 

ja tez czekam na kuchnie, chociaz na jakies zdjecia co by oko pocieszyc :)

a zamowienia kto wie moze kiedys bede przyjmowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

googulku, trudno za Tobą nadążyć :) Uwielbiam to. Widzę, że Twój mąż jest równie szalony jak Ty ;) Świetnie razem wyglądacie! A wazse zdobycze za każdym razem powalają. Gdzie wy wynajdujecie takie cuda, i to w dodatku za takie pieniądze? Jak zawsze baaaardzo mi się podoba! Zawsze zaglądam do Ciebie jak chcę się zatopić w marzeniach o cudownych wnętrzach :)

 

bo moj maz i ja droga Nelli to mislosc nagich w pokrzywach, jak to mowi moja tesciowa :) od pierwszej klasy szkoly podstawowej tak sie targamy (tesciu juz wtedy mowil do mnie czesc synowa :)) i patrzac na nas to faktycznie mam wrazenie ze nawet nasze dzieci sa madrzejesze od nas :)

a mebelki to kupowane na wyprzedazach mebli uzywanych. Jestesmy zgrana ekipa, ja szukam i kupuje a maz je przywraca do zycia :) niech kazdy robi to co umie :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pochwalę męża Twego. Takie masz ładne te meble.... Ja to nawet czasami wzdycham sobie do tych mebelków ale cóż nie ma najmniejszych szans na to żebym choć jeden taki mebelek mogła sobie zakupić a już go odrestaurować to ..... nie ta bajka niestety...... nie ten małż.......

Tak więc chwal męża swego bo inaczej w końcu ............... zniechęcisz go i ................wtedy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja droga Andżeliko ;):) pisze do Ciebie Andżelika ( te nasze mamy to nie miały innego wyboru czy co???;), nie żeby brzydkie były, tylko ;)...)... Twój mąż to skarb ( chociaż mojemu mężowi też niczego nie brakuje ) stół wyszedł p i ę k n y, a nakrycie czyli talerze wow ( właśnie zrobiłam rundkę po Twoim dzienniku piękny ten wasz domek o piękny ...). Mam do Ciebie prośbę, czy możesz podać mi wymiary abażurku ( ten który kupiłaś ostatnio do tego kinkietu znaleźnego przez męża ) kurcze u nas nie mogę takich małych dostać w Ikea są, ale niestety za duże ( pokazywałam u mnie w galerii, kupiłam dwa śnieżnobiałe do moich kinkietów i to nie jest strzał w dziesiątkę....) a minister finansów niech czyta i obrasta w piórka ;) a co..... Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...