Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

Angeliko, ja bym już nic nie dawała, a jeśli już, to tylko jakąś rozetę na środku. Obejrzałam w googlach sporo kominków wykonanych w takiej formie - są raczej zupełnie proste. Kwiatowe lub inne roślinne motywy są raczej w yakich portalach, jak u Beauty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... kolejny atak murowany ... żółć mnie zaleje albo co ... Angie najsamprzód :) stół ... nawet nie jestem w stanie komplementowac "prosze mnie to przytargać do lubuskiego ...nie stac mnie na łażenie w pończosze na fejsie po Paryżu" ... no a jak nie przytarga to niech mnie choc te farbe przytarga bo cudne to okrutnie ... Angie tu sie o całkiem młody pęcherzyk rozchodzi :) ;):D

 

kominek świetny ja bym dała coś geometrycznie wypukłego w te kwadraty a ten decor ... na środek a w zasadzie daj ... choć nie jestem pewna ...

 

ps. ładnie to tak całkiem zdolnego chłopa do Francji nam wywieść :) ...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu ,fiu,ale kominczor Ci mężulek wyczarował:jawdrop:szczęczka opada:jawdrop:Angie ,wypowiadam się w sprawie ozdób.Jest to tylko moje zdanie ,ale ja dałabym kosteczki ozdobne w narożnikach i to wsio.No ew,można by dać jakaś geometryczną ozdobę po środku.Ta Twoja aplikacja jest piękna ,ale jakoś do tego kominka mi nie leży .Możesz ją wykorzystać ew.mocując na ścianie ,nad drzwiami itp.. tam ,gdzie będziesz miała mebelki nawiązujące do niej(Kanapy ,fotele)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

dziekuje dziewuszki w imieniu mojego meza oczywiscie :) ozdoby nie dalismy do dzis :) bo juz teraz jest, nie bylabym soba gdybym jednak nie sprawdzila jak bedzie wygladac ''z'' :) za chwile wrzuce kilka zdjec.

juszczakowka, fotel kupowalam w sklepie Maisons du Monde, mysle ze wysylaja do polski ale napewno nie jest to tani ''interes'', mysle ze lepiej bedzie ci poszukac juz na miejscu, chyba ze cos z uzywanych mebelkow, a wtedy zmiana materilau obiciowego i jest jak nowy :) wlasnie sie zastanawiam czy do polski tez takiego nie kupic, wiec jak bedzie jakas okazja to dam znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy imponujące....abażurek super wpasowany w kinkiecik.....a o koniku to ja już nic nie będę pisać :p

Kominek dostał kolejne życie z nowym nieco mniej zdobnym ornamentem, a wiesz, że pasuje :yes:

Właśnie jak byś widziała jakąś staroć.... to mnie bardziej interesuje......ze względów finansowych czy jakoś tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam z rewizytą :) i po prostu szok! Piękny styl, doczytałam, że prosto z Francji... Masz ułatwione zadanie z tymi różnym gadżetam- tu zwykle są marne kopie. Zawsze mi się taki podobał, tylko bałam się skompletowania wszystkiego, bo u nas nadal trudno jest znalezć fajne mebelki... A rama portalu jest prześliczna- bardzo by mi pasowała do sypialni, więc jak już Ci się znudzi...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googulek, rewelacyjna obudowa kominka. Gratulacje dla męża!

Ja szukam takiego od kilku miesięcy i nic. Trafiam albo na paskudztwa pozbijane z odpadów, albo na całkiem ładne portale w kosmicznej cenie. Jeśli nie zrobię tego na zamówienie, to mogę pożegnać się z pomysłem. A patrząc na efekt w Twoim salonie, widzę, że warto być upartym. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...