Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

Musieli pokazać bo takich białych oprócz Twoich to żadnych nie mają...

 

a Twoje piękne są :roll:

 

Nie jeden pewnie przeglądając ich stronę na takie się skusi :wink:

 

a może drzwi po mega rabacie wydębisz, skoro to bez wiedzy jest???!!!!

 

No chyba, że teścio w tym łapki maczał :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Szkoda, że zbliżenia nie działają bo dopiero byłby widok, że ho ho

 

Na szczęście na forum można spokojnie, dokładnie pooglądać :lol:

 

No proszę...

 

I 3-cią stronkę zaczęłam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję za odpowiedz. Okna piękne robi ta" Wasza "firma, ale zbyt daleko zebym mogła je zamawiać. A tak poza tym to chyba przez przypadek (zanczy się przeze mnie i dardurke) odkryłaś, że wykorzystują wizerunek Twojego domku. Hm poważna sprawa. Pozdrawiam Twoja wierna podglądaczka-oglądaczka Nela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak Moniu to sa niestety - stety PCV!

chorowalam na drewniane ale przewazyl ten cholerny kompromis budowlany!

na szczescie dzis nie zaluje :wink: za to ta sama firma projektowala nam drzwi zewnterzne, tez z PCV, ale jakos nie mam przekonania i szukam drewnianych, pieknych wiejskich!

Myśę, że to bez znaczenia w przypadku takiego wzoru - są piękne :D Drogie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak Moniu to sa niestety - stety PCV!

chorowalam na drewniane ale przewazyl ten cholerny kompromis budowlany!

na szczescie dzis nie zaluje :wink: za to ta sama firma projektowala nam drzwi zewnterzne, tez z PCV, ale jakos nie mam przekonania i szukam drewnianych, pieknych wiejskich!

Myśę, że to bez znaczenia w przypadku takiego wzoru - są piękne :D Drogie??

 

nie cale 13 tys, mysle ze moglo byc taniej ale ja nie umiem sie targowac :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory takie jak wszystkich plastyków...

 

ale mnie się bardzo podobają...

 

a Ty Moniu nie jesteś już zwolenniczką drewnianych???

Nigdy nie pisałam, że jestem zwolenniczką drewnianych okien, bo tak sobie ubzdurałam i już - mój wybór padł na okna drewniane z prostej przyczyny - wzór z ozdobną ramą/szprosem, który doskonale pasuje do mojego domu. Niejednokrotnie pisałam też, że okna pcv np. z oknoplastu b.mi się podobają, bo widziałam na żywo w kolorze złotego dębu i białe i wyglądają pięknie. Interesuje mnie to zdobienie na oknach - to jest główną przyczyną wyboru okien drewnianych, jeśli jednak są podobne z pcv to w czym problem, żeby się nimi zainteresować? Nie rozumiem Twojego pytania, Dardurdko i wybacz, ale odbieram je jako lekko cyniczne :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak to odebrałaś?!?

Chodziło mi o to, że zawsze mówiłaś o oknach drewnianych jako docelowych, które chcesz w swoim domu... Pokazywałam Ci już jakiś czas temu okna pcv właśnie ze zdobieniami i nie zrobiły na Tobie wrażenia :roll: Dlatego to mnie zdziwiło... to wszystko. zwłaszcza, że pcv jest nazywane taką podróbką drewna, a Ty uwielbiasz drewniany antyki itd. ja jestem za czymkolwiek byle by spełnić marzenie, dlatego pcv i mdf w kuchni z pewnością u mnie będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...