Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a z kuchnia tak przezywam bo denerwuje mnie ze nie jest skonczona. Nie lubie pokazywac takiej ''tymczasowki''. Po za tym, wydaje mi sie ona zbyt ''dostojna'' jak na moja chatke ale z drugiej strony, moze to dobrze ze dziobaczek sie ''odwazyl'' taka mi zrobic bo mi samej taka by sie nawet nie przysnila. Umowe mielismy dosc dziwna, bo do konca nie wiedzialam jak to ma wygladac. napewno bedzie solidna bo to dab i jesion, tylko gdzieniegdzie MDF.

W sumie brakuje blatow, przeszklonych drzwi kredensu, wiszacej szafki, kilku drzwiczek i calej zabudowy okna.

Edytowane przez googulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się przyzwyczaiłam, że nic nie ma tak od razu...naprawdę to niewiele pozostało...te pare drzwiczek to nic w porównaniu z całością...

 

Zazdroszczę tak porządnego wykonania: dąb i jesion to marzenie...ale może jak zacznę szukać to i ja znajdę takiego wykonawcę ? :confused:

 

Teraz to warto uzbroić się w cierpliwość...No chyba, że Wam się spieszy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angie ... napiszę tylko, że to co pokazałaś mnie wzięło jak diabli ... nie wiem ale zrezygnowałam właśnie z herbatki w swojej ... błe kuchni i nie wypije na znak protestu że a) nie jest biała b) tak cudnie wytworna i prosta jednocześnie ... c) NIE MOJA ... wreszcie ... próbuje być grzeczna więc powiem że cieszę się razem z Tobą ( łże jak pies cieszę się z Tobą a płaczę nad sobą ) ...:) ... buziaczki noworoczne :) ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu tu masz wycene z YETI :

seria ESSENZE

ES01 Magnolia 13x13 - 215,- zl / m2 x 10,647 m2 (21 paczek) = 2.289,10 zl

LISTP02 Listello P Primula 2,5x26 - 19.- zl / szt x 38 szt = 722,00 zl

CAP02 Capitello Primula 7,5x13 - 33,- zl / szt x 76 szt = 2.508,00 zl

NEO02 Neoclassico Primula 13x13 - 32,- zl / szt x 30 szt = 960,00 zl

CAAP02 Angolo Capitello Primula 7,5x3 - 35,- zl / szt x 3 szt = 105,00 zl

MOSE1 Magnolia 3x3 (plaster 30x30) - 101,- zł / szt

mosaica jest pakowana po 6 szt więc liczę x 12 szt = 1.212,00 zl

jezeli ilosc ta bedzie niewystarczajaca to trzeba bedzie zamowic 18 szt

razem wartosc - 7.796,10 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...