Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

Dołączam do grona zachwyconych ;-) Kuchnia wyszła naprawdę prześliczniutka, w domu taki niebywały klimat. Jako, (że jeszcze raz podkreślę, tym samym wywyższając się nad innych komentatorów - hi, hi) osobiście miałam przyjemność domek zwiedzać, jeszcze przed łazieneczkami, ale już klimacik był niezwykły. Nie wszystkie domy takowy klimacik osiągają, byłam w wielu domach, które ładne, ale za serce nie łapią. Brawo! Brawo!

 

a dla ciebie Aniu najwiekszy buziak !!!! patrzac jaki ci domek sie szykuje, czuje sie naprawde zaszczycona ze moj skromniutki, malutki ci sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ojej, to aż takiego połysku toto nabiera? Nie myślałam, że trawertyn może być taki śliski - nie wygląda na taki. Niemniej jednak nie zniechęca mnie to :wiggle:

 

moniu zalezy jakiego srodka uzyjesz. Sa z polyskiem i bez. Moj jest neutralny ale sliski :) tyle ze maz mi mowi ze za duzo tego nalozylam, moze ma racje. Pamietam jak w dawnym mieszkaniu mialam parkiet lakierowany i tez jak mnie wariactwo dopadlo to szorowalam czystym srodkiem pielegnacyjnym, i tak samo mozna bylo jedzic jak na lyzwach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, nie tyle ich forma mi przeszkadza co kolor przecierki. Wyszedl nam taki ''chlodny'' odcien. Niby mozna przemalowac ale jak juz material obity to ciezko nie ''zapaprac''. w sumie gdybym sie nie kochala w ikeowskim EKTORPie to moze bym te polubila :) a tak nie ma wyjscia, trzeba odkladac pieniazki na ektorpy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co koni, mnie po prostu denerwuje w tym moim ''wykanczaniu'' takie ciulanie. Chcialabym choc raz pojsc do sklepu z meblami i kupic to co mi sie podoba a nie to co sie trafi okazyjnie, lub to co miesiacami bede poszukiwac :( to ze to chatka na wakacje, nie oznacza ze mam w niej robic smietnik a narazie jestem na tej drodze.

 

Hmm, chyba mam zly dzien....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciułanie jak to nazywasz wkurza maksymalnie i nie musisz mi mówić jak to czujesz bo ja to znam z autopsji i to na użytek dnia codziennego :) ... iśc do sklepu i kupić to co mi sie podoba ... znam i chciałabym ale nie da rady ... nikt nie mówił że bedzie lekko .. oj to chygba wszystko przez tę Ewkę od raju i jabłek ... a mogło byc tak pięknie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypominam, ze to ciulanie obie bardzo lubicie ;) co to za przyjemnosc isc do sklepu, kupic co chcesz i znudzi sie za 2 dni, a poszukac , nalazic sie , nakombinowac lub zrobic zdolnmi lapkami (prawda Koni?? ) to dopiero sztuka...Googulek cudny wypoczynek bo ja tez mam taki i tez uciulany ;) hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj u mnie wlasnie mialysmy taka dyskusje :) stworzymy watek - blog - interes forumowy i co komu zbywa bedzie mozna kupic (chyba ze murator nas zbanuje ;) ) ...to bylby lek na moje szybkie zmiany tego co mnie sie podoba a co nie :) zaloze sie ze wiele twych smieci kazdy inny przywitalby z otwartymi ramionami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...