Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MARIOMILI, DARCY i ANIAZZIELONEGO dziekuje bardzo za mile komentarze :)

ja naprawde z tych wciaz watpiacych, malo wierzacych w siebie (za to na szczescie wierze w ludzi :) ) takie slowa robia mi wielka przyjemnosc :)

 

Hehe, znam z autopsji. :-) I strasznie zazdroszczę nastawienia ludziom, którzy w wątkach typu "pochwalcie się..." z dumą prezentują swoje wnętrza (umówmy się - czasem tragiczne). Ja mam sto wątpliwości przed kupieniem każdej dupereli, potem tydzień kombinuję, czy dobrze zrobiłam, a na koniec krytycznie oceniam efekt.

 

Ale spokojnie, googulek, jeśli ktoś na tym forum nie powinien w siebie wątpić, to na pewno jesteś to Ty. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżelika gdzie Ty się podziewasz, tak tu cichutko.....a jak czarny koteczek, bo coś mało o nim piszesz a to przecież nowy członek rodziny.......? No i oczywiście kochnia ( która po nocach mi się śni :D ) ten p.Dziobak dokończył swoje dzieło?????. Czekam z niecierpliwością na dalsze informacje z pola bitwy :).....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewuszki :) jestem; jestem !

kuchnia bedzie dokonczona w pozniejszym terminie :( niestety, jeszcze nie wiem kiedy, czekam na wiadomosc od dziobaka.

A koteczek ma sie dobrze. Faktycznie nie pisalam, w sumie tylko Beauty wiedziala i ania kotynska, ale nasza kicia pod koniec listopada wypadla nam z tarasu (a mieszkamy na 5 pietrze). Dlugo miala nozek usztywniona. po swietach weterynarz w polsce jej sciagnal opatrunek ale do dzis bidulka kuleje :( na szczescie nie przeszkadza jej to ani w zabawie ani w psoceniu :)

kupilam dwa fajne mebelki do chatki. jak odnajde aparat to postaram sie o zdjecia.

Chcialabym zamowic tabliczke z nazwa naszego domu ale nie mam pomyslu. Wypada na bramie wejsciowej napisac ''Nasz Dom'' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój się nazywa juszczakówka i sama wykonałam tabliczkę, wzięłam starą dechę od wozu , wyczyściłam i wykonałam napis oraz wykończyłam elementami kutymi................... ( nazwa pochodzi od nazwiska ) to może też coś wymyślisz od nazwiska ;)

Dobrze ,że koteczek już ma się lepiej....... taki mały kuśtyk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...