Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

Ja tort musze zrobic w polowie lutego (choc chlopaki z marca) aby wykorzystac pobyt dziadków u nas. Kazdy przepis na wage zlota ...a Twoj wyglada smakowicie ...solenizant widac bardzo zadowolony :) a oprawa stolu ...no kto powiedzial, ze wszystko ma byc z jednego kompletu??? ;) o sorry Krolowa Porcelany Googulek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ślicznie już jest!!! nie wiem co tych chcesz o tych swoich kanap, mnie się podobają :) i widać bardzo lubisz biały kolor :) ładnie wszystko zgrane, a przy schodach zdjęcia ślubne chyba? gdzie kupiłaś takie ramki?

 

przepraszam, myslalam ze odpisalam. A wiec oko masz dobre, a ramki kupowalam w Jysku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Googulku!

Śledzę Twój dziennik od pewnego czasu i jestem pod wielkim wrażeniem. Wnętrza są piękne i całkowicie w moim guście. Możesz mi podać więcej info odnośnie podłogi (jeśli dobrze pamiętam producentem jest 'Dzik podłogi', ale będę wdzięczna za więcej szczegółów) i parapetów w chatce? Z góry dziękuję i życzę powodzenia.

 

ciebie tez przepraszam :)

a wiec podloga to deski debowe olejowane 21 mm grubosci, 14 cm szer. jezeli dobrze pamietam to m² kosztowal ok 100 zl (moze 110 zl). Tanszej oferty nie znalazlam, biorac pod uwage fakt ze one byly juz zaolejowane, gotowe do ulozenia.

A parapety to tez dab olejowany. Ceny ci nie podam bo byly zamawiane razem ze schodami i tak tez rozliczane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko, czytałam, że będziesz poszukiwała płytek. Polecam Ci polską Majolikę - bardzo ładna i niedroga, albo te, które wypatrzyłam do swojej kuchni - Aranda. Myślę, że zarówno jedne, jak i drugie będą pasowały do Twojej kuchni. Aranda chyba jeszcze bardziej. Trzeba je zobaczyć na żywo, bo na zdjęciu nie wychodzą zbyt fotogenicznie. Wg mnie są piękne. Ja zamierzam je ułożyć w karo, bez dekorów. Można jednak dobrać dekory - malowane różne motywy na tych jasnych płytkach. Powiem szczerze, że kusiły mnie takie malowane w róże - śliczne, ale chyba jednak pozostanę przy jednolicie gładkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne. Te są takie kanciaste,a tamte bardziej 'swojskie' :) Mają jednak w sobie sporo elegancji. Majolika z kolei o połowę tańsza.

Andżi, dopiero dzisiaj obejrzałam dokładnie fotki Twoich łazienek - są przepiękne!!

Jaki masz marmur na podłodze w łazience? Pamiętasz może jak się nazywa? Masz go z Yeti?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dardus ja sie nie znam na kamieniach ale gwarantuje ci ze jest to kamien. Nie wiem co ty nazywasz sztucznym kamieniem, ale ten marmur to nie jest konglomerat czy cos w tym stylu. Petra Antiqua (to ich wyrob) to naprawde firma z tradycjami, sprzedajaca tylko wyroby naturalne. za nasz marmur botticino placilismy okolo 270 zl/m², jezeli dobrze pamietam i wiem ze takie kwestie jak ''drogie, czy tanie'' sa bardzo subiektywne ale dla nas byla to spora sumka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...