Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Andżi, ty już jesteś u nas czy jeszcze u nich? :lol2: bo ja się gubię ...

Dzisiaj przeczytałam lokalną gazetę i oni tam piszą że szkołę wam chcą zamknąć w B. http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110214/NWYBORY0101/820041533 - no masakra jakaś ...

no i chciałam się przypomnieć, że obiecałaś mnie odwiedzić ... :p

buziaki!

 

hej asiu, jak dawno cie nie bylo ! a my wciaz w dzikim kraju i tak juz pozostanie :) z tymi odwiedzinami to bardzo chetnie ale jak jestesmy w polsce to wciaz czasu brak. moze wy sie wybierzcie do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie coś nosi i boję się ,że mnie w końcu rozniesie....:lol2:A tak w ogóle to za dużo mam pracy ,siedzę od rana do wieczora .Już nie wiem ,czy płakać z tego powodu ,czy się cieszyć i chyba tak podświadomie zaczynam przeżywać maturę syna....

 

Angie ,a co do mikrofali ,to już zdecydowałaś? Ja swojego starocia zamknęłam w szafce ,a u Ciebie jak Ci stylistyka nie pasuje to może zasłoń ją jakimis zasłonkami ...w kratkę n.p.Myślę ,ze to do Twojej kuchni pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zazdroszczę Ci, że Twój dom wygląda jak dom. Nie wiem, czy zauważyłaś, że szklanka jest już naprawdę pełna, oczywiście można dolać troszkę soczku dla smaku, ale to "już". Zapraszam do oglądania moich drzwi wewnętrznych i ... gołych kabli, niepomalowanych ścian, kartonów na podłodze, jednym słowem nadal budowy ... ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Andżelika..... wizualizacja sypialni bardzo w moim stylu ( mamy podobne łóżka :yes:) opcja pierwsza bardziej mi się podoba....a zbliżenie kominka czadowe, rewelacyjnie wyszła obudowa... czy wykonał ją też ten pan dziobak ?

A teraz prywata widziałaś moje uszaki ( takie małe chwalenie :oops::lol: a co... bardzo się z nich cieszę...)

P.S wszystko ładnie doszło :yes:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo podoba mi się Wasz dom i od pewnego czasu regularnie podglądam. Kuchnia jest po prostu rewelacyjna, bardzo podobaja mi sie schody i kominek - gratuluje smaku i konsekwencji. Podgladam zdjęcia belek na suficie, mam zamiar zrobic takie w kuchni. czy masz może zdjęcia z etapu ich montowania? jakie to drewno, może jakimś cudem pamietasz wymiary, tzn grubośc belek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kobitki ale nie mam humoru na pisanie. Moja 10 letnia corka jest zastraszana w szkole przez bande mlodych dziewuch. Ostatnio weszly za nia do naszego budynku, do windy i znow pyskowki slowne. Przyleciala bidulka strasznie zaplakana, wiec z mezem postanowilismy to zalatwic. Nie byla to mila rozmowa ale myslalam ze przynajmiej zalatwimy sprawe. Tyle ze dwa dni po rym wydarzeniu mielismy wlamanie do mieszkania. Duzo rzeczy nie zginelo ale sajgon zrobili niesamowity. Teraz sie zadreczem pytaniami, czy to przypadek czy nie? :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok i jeszcze raz szok.... to nie zamęczam, wiem jak się czujesz my też mieliśmy włamanie do domu ( w bloku ) po otworzeniu drzwi czułam się jak w kinie, wszystko porozwalane, książki, ubrania...... a co do córci to bardzo współczuję nastolatki potrafią być okropne...nie zostawiajcie to swojemu biegowi ( poinformujcie dyrekcje szkoły i jakieś organy ) Trzymam kciuki :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się googulku, włamanie przykra sprawa:(:mad:, ale to tylko przedmioty martwe. Najważniejsze, że nic się nie stało Twojej córci:) Nie odpuszczajcie, złóżcie zeznania na policji- możliwe, że sprawy są powiązane...

Coż, mafie są wszędzie jak widać. Nie uciekaj od nas, pisz co i jak- będziemy wspierać choć na odległość :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...