Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Matko i córko to za cholerne czasy :hug:dobrze że szybko zareagowaliście ...ja kiedyś też pisałam list do szkoły w podobnej sprawie dla koleżanki z pracy, której córka była zastraszana ...i wtedy definitywnie postanowiliśmy wracać ...nie łudzę się, że w Polskich szkołach nie ma przemocy ale jest chociaż cień dyscypliny czego często nie można powiedzieć o szkołach w UK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko, ja także bardzo współczuję... Przede wszystkim Małej, to bardzo przykre, ale z tego powodu nie podejmowałabym decyzji o wyjeździe. Zwłaszcza, że dla niej to nie powrót tylko wyjazd do innego kraju, wszak ona się tam urodziła i ma chyba inne poczucie "domu". Musi się strasznie czuć :( Ucałuj ją mocno i przytul! WIem, że na pewno nie zostawisz tego tak sobie! I bardzo dobrze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a mi sie bardziej podoba wersja ciemniejsza :) ale znajac siebie nigdy sie nie odwaze na taki kolor takze bez obawy! mysle ze zastosuje panele scienne bo to mi sie podoba bardzo ale sciany przemaluje inaczej. Lozko na razie bedzie jedno ale faktem jest ze chcialabym w domku miec duzo miejsc do spania bo cos czuje ze bedziemy czesto mieli gosci :)

 

o wlamaniu juz prawie nie mysle i na szczescie wciaz sie czuje dobrze w naszym mieszkaniu. Nie mam lekow ani jakiegos poczucia ze juz nie jestem u siebie.

z ola tez juz jest dobrze. Jednak szybka reakcja zadzialala, w szkole dyrekcja tez sprawe potraktowala powaznie. W kazdym razie te dziewuszki przeprosily moja corke i to bez presji doroslych. Jedna podeszla w skepie, a pozostale pod brama szkoly ! moja ola bardzo sie ucieszyla, i jednak takie przeprosiny sa bardzo wazne dla ''ofiary''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wrócilaś do nas...:wiggle:

Wizualki obie fajne, ale chyba jaśniejszy kolor lepszy:rolleyes:

Ciemne kolory na ścianach szybko się nudzą...

 

Co do zdolności technicznych Twojego M, to żaden facet za nic w świecie nie przyzna się, że czegoś nie umie :no::lol2:

Nie ma takiej opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokój księżniczki ... to jest coś .. nigdy nie podobały mi się wzory ale ta tapeta mnie oczarowała ... uroczo ... elegancko i tak subtelnie ...

 

 

poczekaj ... masz namiar na tę tapetę ... moja Nieletnia absolutnie się nie zgodzi ale popertraktować mogę ... (ma okres rockowego bzika ... ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...