Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

Przeczytałam dziennik od deski do deski i przepadłam. Fiu,fiu ślicznie u Was i dlaczego ja tutaj dopiero teraz trafiłam ( od agawi przyszłam) Lojalnie uprzedzam będę tutaj często zaglądać. Straszne zdolniachy z Was też myślałam zeby starej komodzie dać nowe życie i wstawić do łazienki ale boję się że efekt końcowy może być ............. no wiesz nie taki jak u Was. Wasze odnowione mebelki miodzio:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej googulku:)

Chciałam skomentować wizualki pokoju Oli. Mi osobiście bardziej podoba się ta pierwsza, z tapetą. Na tak długiej ścianie kolankowej kasetony nie wyglądają za dobrze. Ta tapeta tylko na części porostej wygląda bardzo fajnie. Ale to oczywiście tylko moja opinia;)

 

PS świetna kuchnia:yes: wiem, że jeszcze nie chwaliłam, to nadrabiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczescie to tylko wizualki :) wciaz nie wiem co z tego wyjdzie, narazie jest jednolity kolor na scianach, w calym domu ten sam. ale dzis ten kolor mi sie wydaje za mdly. Chcialabym cos ciemniejszego ale wciaz szukam :) za to pozytyw tych wizualek to fakt ze poszlam na zywo zobaczyc jak te tapety wygladaja i normalnie szczeka mi opadla ! moja opinia na temat tapet sie zatrzymala 20 lat temu jak moi rodzice sobie piekne kwiaty polozyli w mieszkaniu, lacznie z drzwiami !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem baby kochane:)

Angie, obie wizualki pokoju córci są fajne. Panele na ścianie bardzo lubię, ale chyba z tapetą jest przytulniej ;)

A skąd wytrzasnęłaś takie fajowe wizualki? :wiggle:

Mebelki do sypialni, które pokazałaś są fajne, ale do Twojej chatki pasują chyba ciut inne.

Znalazłam przypadkowo fotę pewnej prowansalskiej sypialni... Może Cię zainspiruje...:)

 

http://j.luxlux.pl/l1113/1387219600235f854552444f/215543.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Andżeliko:)

Chciałam zapytać o parapet w łazience z grazią co na nim położyłaś (mąż świetnie się spisał ) czy tynk powyżej glazury kładliście grubiej żeby nie było widać kleju od płytek?

Śliczne są te zagłówki do łóżek ale masz tam wybór:)Pozdrawiam

 

Joasiu, to jest plyta KG, na niej gladz i farba. Mam nadzieje ze o to ci chodzilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżelika tak mi się wydaje.....masz białe drzwi i byłoby tak delikatniej [ ( to jest oczywiście tylko moja opinia :rolleyes: ) spytaj inne dziewczyny.....] lekkości dałaby ta klameczka bez szyldu u Ciebie jest tak zwiewnie ...... popytaj i zrób głosowanie :hug:

ooooo widzisz nie chcesz kluczy to na 100% pasuje klameczka bez szyldu :yes:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...