Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jest Bosko, dodatki czynia cuda. Twoja lazienka nie podobala mi sie wcale... taka palacowa jak dla mnie i nieco zadeta (szczerze sorry) teraz mam ochote w niej zamieszkac jest boska, dodatki zlagodzily nieco charakter kafli. Kuchnia boska i wypieszczona w kazdym detalu...o co chodzi z kranem i brakiem zlewu??:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, Googulku jak ja dawno tu nie zaglądałam! Zawsze gdzieś te dzienniki mi uciekają ech. Całe szczęście teraz mogłam pochłonąć całość krok po kroku. Jakże ja Wam zazdroszczę! No normalnie słów brak :D tak cudnie jest :yes: jest jaasno, świetliiście, mąż zdolny jak diabli, Ty dogrywasz szczególiki. Nic dodać nic ująć. Gratulować jeno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciebie widzialam, i tu i tam :) i nawet u ciebie bylam i u juszczakowki. No wszedzie laze, ale nie pisze :)

przechodze wielki okres refleksji, co dalej z moim zyciem :)

 

 

No to bardzo proszę się odzywać :mad: wtedy wiem, że wszystko w porządku...:):)

A co z życiem? Będzie dobrze- masz cudowną rodzinkę, śliczny domeczek, mieszkasz w stolicy Europy- czego chcieć więcej:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minister finansow ma na tyle latwiej ze on cale zycie w polsce spedzil. ja sie wychowalam we francji i juz chyba do konca bede sie czula taka rozdarta pomiedzy tymi dwoma krajami. A zeby bylo piekniej to moje dzieciaczki tez tutaj maja caly swoj swiat. Jezeli sie zdecydujemy na powrot to musze byc swiadoma ze zmienie calkowicie zycie swoim dzieciom tak jak kiedys zrobili to moi rodzice. Zderzenie z nowa rzeczywistoscia tez moze byc nie latwe, do tej pory polska mi sie kojarzyla tylko z wakacjami. A w wakacje wiadomo jak jest - swietnie - zycie codzienne moze sie okazac inne :)

takze, mysle i mysle, moze w koncu cos wymysle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze w Polsce bedzie Ci dobrze na emeryturze. Ale nie odradzam, bo tutaj potrzeba mlodych ludzi.

minister finansow ma na tyle latwiej ze on cale zycie w polsce spedzil. ja sie wychowalam we francji i juz chyba do konca bede sie czula taka rozdarta pomiedzy tymi dwoma krajami. A zeby bylo piekniej to moje dzieciaczki tez tutaj maja caly swoj swiat. Jezeli sie zdecydujemy na powrot to musze byc swiadoma ze zmienie calkowicie zycie swoim dzieciom tak jak kiedys zrobili to moi rodzice. Zderzenie z nowa rzeczywistoscia tez moze byc nie latwe, do tej pory polska mi sie kojarzyla tylko z wakacjami. A w wakacje wiadomo jak jest - swietnie - zycie codzienne moze sie okazac inne :)

takze, mysle i mysle, moze w koncu cos wymysle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj Googulku.

Bardzo mi się u ciebie podoba. Troszkę z córką zazdrościmy ci tej Francji.

Jeśli chodzi o tę obudowę kominka super sprawa.

 

Płytki w kuchni i łazience też bajkowe.Bardzo nam się podobają. Napisz mi jak z utrzymaniem czystości tych w kuchni.

Googulku co ty masz nad drzwiami wejściowymi za ornament. Ja też planuję coś takiego na elewacji umieścić (mam taki plan aby zrobić odlew naszych inicjałów z gipsu). Tylko muszę znaleźć wykonawcę co by takie zdobione zrobił.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez szafran77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lenistwa nie chciało mi się przekartkować na początek twojego dziennika ale popołudniem wróciłam i zobaczyłam co ty masz nad drzwiami...

Super to wygląda. Ja myślałam o czymś podobnym tylko z gipsu zamieszczonym w kartuszu:)

 

no widzisz jaka z ciebie dzielna dziewuszka ! wszystko znalazlas sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...