Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOmentarze do domu bukowego andulki i męża


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 670
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dalej nie ma zdjęcia, bo tak naprawdę inne zdjęcia mnie na razie pochłonęły :wink: Zamieszczać ich nie będę, ale są bardzo zajmujące. To zdjęcia z usg naszego 14 tygodniowego maleństwa :)

Ono mnie nie tylko zdjęciami absorbuje, ale też mocno ogranicza mi ilość czasu spędzanego przed komputerem, bo albo mnie komputer sam męczy, albo mam mdłości, zgagi i wszelkie inne, które siedzenie przed kompem potęguje. :(

Nie daję rady byc cały czas na bieżąco z wątkami, ale staram się :oops:

Dziś mąż się w kuchni wyżywa, to ja mam trochę więcej czasu, choć potem chće go na jakiś spacer przy tej pięknej pogodzie wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie ma zdjęcia, bo tak naprawdę inne zdjęcia mnie na razie pochłonęły :wink: Zamieszczać ich nie będę, ale są bardzo zajmujące. To zdjęcia z usg naszego 14 tygodniowego maleństwa :)

Ono mnie nie tylko zdjęciami absorbuje, ale też mocno ogranicza mi ilość czasu spędzanego przed komputerem, bo albo mnie komputer sam męczy, albo mam mdłości, zgagi i wszelkie inne, które siedzenie przed kompem potęguje. :(

Nie daję rady byc cały czas na bieżąco z wątkami, ale staram się :oops:

Dziś mąż się w kuchni wyżywa, to ja mam trochę więcej czasu, choć potem chće go na jakiś spacer przy tej pięknej pogodzie wyciągnąć.

 

No to Gratulacje młoda mamo :D Dopiero Ania urodziła, a tu już następne forumowe dzieciątko się szykuje :lol: Na kiedy masz przewidziany termin??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gratulacje :)

Jeszcze nie dotarłam do etapu poprawy samopoczucia :( ale nadzieja, że ten czas przyjdzie mnie nie opuszcza :wink: Choć podobno metaliczno-gorzki smak w ustach i zgaga mogą mi towarzyszyć do końca. Bywa to uciążliwe, zwłaszcza przy gotowaniu, trudno cokolwiek dosmakować, a niektóre rzeczy np. mięso czasem mam ochotę wyrzucić, bo wydaje mi się nieświeże. :roll:

Dużo szybciej się też męczę, właśnie wróciłam z dwugodzinnego spaceru z poczuciem jakby to była całodzienna wędrówka :roll:

Termin mam na początek kwietnia, więc jeszcze trochę przed nami :)

Ale jak widzę, przy wsparciu FM nie ma się co obawiać porodu :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gratulacje :)

Jeszcze nie dotarłam do etapu poprawy samopoczucia :( ale nadzieja, że ten czas przyjdzie mnie nie opuszcza :wink: Choć podobno metaliczno-gorzki smak w ustach i zgaga mogą mi towarzyszyć do końca. Bywa to uciążliwe, zwłaszcza przy gotowaniu, trudno cokolwiek dosmakować, a niektóre rzeczy np. mięso czasem mam ochotę wyrzucić, bo wydaje mi się nieświeże. :roll:

Dużo szybciej się też męczę, właśnie wróciłam z dwugodzinnego spaceru z poczuciem jakby to była całodzienna wędrówka :roll:

Termin mam na początek kwietnia, więc jeszcze trochę przed nami :)

Ale jak widzę, przy wsparciu FM nie ma się co obawiać porodu :lol: :lol: :lol:

Oczywiście :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andulko, w imieniu Ani (DarioAS) posyłam Ci gratulacje :D Prosiła, żeby przekazać, bo na razie jeszcze nie może pisać na FM, może jutro wieczorem sama się odezwie :wink:

 

Dzięki :) to ona ma tam czas o FM myśleć? :wink:

 

Czuje się na tyle dobrze, że i o forum i o ogródku już myśli :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...