Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOmentarze do domu bukowego andulki i męża


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 670
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Andulko, jak nam dasz znać, że to już?????????????????????? Przecież nie wytrzymamy tutaj w oczekiwaniu aż wrócisz ze szpitala :roll:

 

no i nie dałam rady dać znać, jakoś szybko to poszło

w piątek wylądaowałam w szpitalu z podejrzeniem odchodzenia wód

Emil Józef przyszedł na świat w Palmową Niedzielę o 15.05

dopiero wczoraj wróciliśmy ze szpitala

próbujemy się jakoś odnaleźć w domu, bywa trudno teraz piszę z małym na kolanach

 

dziękuje wszystkim za pamięć o nas

i za życzenia świąteczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.poltrader.com/acatalog/7-HJ011-kartka-narodziny-dziecka-wielka-brytania-640x480.jpg

 

no, pięknie :p :p :p

ale napisz coś więcej, ile waży, ile mierzy, czy grzeczny czy dużo śpi czy dużo je...

A zdjątko dostaniemy??

 

A Ty jak sie czujesz??

 

Ale sie cieszę, gratuluje Ci bardzo, bardzo serdecznie :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy za gratulacje

 

na razie nie obiecuje zdjec, bo ten fotosik cos maci a na razie nie mam innego albumu, z kompa to chyba sie nie da?

mały miał 52 cm i 2860 g - taka kruszynka,

pediatra stwierdziła ze jest niedozywiony i jak spadł na wadze po dwóch dniach to dostał kroplówki z glukozy i dlatego zostalismy dłuzej w szpitalu,

jest rzeczywisce chudziutki i drobny, nikt nie potrafi podac przyczyny tego niedozywienia, ja sie przeciez czułam dobrze, wyniki badan były dobre :roll:

byc moze cos z łozyskiem pod koniec było nie tak

teraz naszym priorytetem jest jedzenie, nawet mam go budzic gdyby za długo spał i karmic

staram sie byc dobrej mysli, bo oprócz tej wagi to wszystkie badania wyszły dobrze, nawet jakies dodatkowe mu robili

ja czuje sie w miare dobrze, rodziłam sn, troche mnie nacieli i mam pare szwów ale juz sie goja

 

przepraszam za literówki itp bo pisze jedna reka :wink: [/img] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest rzeczywisce chudziutki i drobny, nikt nie potrafi podac przyczyny tego niedozywienia, ja sie przeciez czułam dobrze, wyniki badan były dobre :roll:

wielkie gratulacje

a wagą się nie przejmuj, u mnie z synem było podobnie, też drobny a ja miałam wyniki bardzo dobre, pytali czy paliłam :o czym wywołali moje oburzenie :evil:

karmiłam sama i teraz... kawał chłopa, wszystko nadrobił a potem i tak nie tylko od karmienia ale od genetyki zależy jaki będzie, ważne żeby zdrowy był :wink:

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...