Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOmentarze do domu bukowego andulki i męża


Recommended Posts

No to mnie słabo dziewczyny pocieszyłyście :(

my mamy bardzo życzliwego sąsiada, tyle że dzieli nas szerokie pole żyta i przez to żyto codziennie ekipa z kablem gania :roll: a sąsiad też w trakcie budowy, choć w tej chwili nic nie robi na budowie, na szczescie niedawno zmienił skrzynkę i budowlany prąd na zwykły zamienił,

tylko jakoś sobie nie wyobrażam, żeby ten kabel przez żyto ciągnąć do pieca :cry:

 

NIedługo się okaże, że właściwie to my moglibyśmy już mieszkać, tylko prądu nadal brak :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 670
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://img695.imageshack.us/img695/8320/crechenoel05ve8.gif

Andulko,

życzę Ci, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były pełne ciepła, radości i refleksji, a także niezapomnianych chwil, spędzonych w rodzinnym gronie.

Na te dni oraz na każde kolejne życzę wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęscia i pogody ducha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Moje "maleństwo" tydzień temu skończyło rok :)

Od miesiąca już sam chodzi i jest bardzo ciekawy świata wokół, a najmniej interesują go zabawki :D

Wczoraj go na chwilę do naszego domu zabrałam, postawiłam w pustym pokoju na podłodze, z nadzieją, że pobiega grzecznie po nowych panelach, a on co? Od razu ruszył do kabelków wystających z gniazdka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andulko, widzę, że niebawem bedzie przeprowadzka :)

Wspaniałe uczucie, prawda?

 

Sama nie wiem, jesteśmy na etapie ostrego cięcia kosztów, odwlekać przeprowadzki nie chcemy, więc wiele rzeczy nie będzie takich, jak mi się marzyły.

Mamy też trochę problemów z jednym z wykonawców, co mnie mocno przygnębia i psuje radość ze zbliżającego się końca budowy i wykańczania. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...