Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOmentarze do domu bukowego andulki i męża


Recommended Posts

Rośliny, póki młode, muszą się ukorzeniać w ziemi. Nie znam takich, które od razu ukorzenią się w glinie. Stopniowo dacie radę z załozeniem ogrodu. Ja mam ten problem, że każdą roślinę wkopuję na ziemi ogrodniczej, bo grunt mam kamienno - gliniasty i nie da się inaczej, bo rośliny by się męczyły. Niestety... ogród kosztuje, podobnie jak wykończenie wnętrz ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 670
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Co u mnie?

Mieszkamy, czasami nawet coś w domu przybywa - szczegóły w dzienniku.

Przybywa powoli, bo z kasą krucho. Potrzeb jeszcze dużo, zwłaszcza brak utwardzonej drogi dał nam się niedawno we znaki :(

Planów by było dużo, bo wiele jeszcze do zrobienia. Ja od września zarejestrowałam własną działalność, ale to na razie raczej inwestowanie w firmę niż zarabianie.

Bywam tutaj, choć nie piszę zbyt dużo. Ja to chyba nie jestem raczej "zwierzę forumowe" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ładną kuchnie i drzwi chciałam się zapytać z czego są zrobione i jak dokładnie nazywa się kolor.Będę bardzo wdzięczna gdyż my teraz wykańczamy dom i tak sobie podglądam u innych, dobrze że istnieje dziennik budowy gdyż można znaleźć ciekawe pomysły i wiele rozwiązań oraz porad.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ładną kuchnie i drzwi chciałam się zapytać z czego są zrobione i jak dokładnie nazywa się kolor.Będę bardzo wdzięczna gdyż my teraz wykańczamy dom i tak sobie podglądam u innych, dobrze że istnieje dziennik budowy gdyż można znaleźć ciekawe pomysły i wiele rozwiązań oraz porad.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Dziękuję za życzenia, Tobie również życzę dobrego Roku i postępów w wykańczaniu :)

Drzwi mamy drewniane, okna wybraliśmy w kolorze teak i drzwi też miały mieć taki sam kolor. Drzwi wyszły trochę jaśniejsze, może to inny rodzaj drewna, a może farba innej firmy była używana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andulko, zauważyłam, że masz ładniutkie schody, a w zasadzie poręcz (tyle widać :) ) Zaskoczyłaś mnie wieścią o zmianie pracy ;) Można wiedzieć w jakim kierunku teraz działasz? Trzymam kciuki, coby działalność jak najszybciej zaczęła przynosić zyski :)

Ja nie zmieniłam pracy, ja pracuję więcej po prostu :D

Ta firma to równolegle z dotychczasową pracą. Nie mam szans na razie na duże zarobki tutaj, więc przy naszym kredycie nie odważyłabym się zrezygnować z pracy.

 

A co do schodów, wydawało mi się że jakieś zdjęcia są w dzienniku, zaraz coś tam dorzucę :)

Edytowane przez andulka
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolejny niebudowlany dylemat - złożyłam ofertę na wynajem lokalu na gabinet od spółdzielni. Mieli to w ostatnią środę rozpatrzeć, ale odłożyli na następną środę. A dziś zadzwoniła kobieta z propozycją innego lokalu - ciut drożej, niedaleko tamtego, ale za to w zupełnie nowym budynku. Jak do niej dzwoniłam to miała już ten pokój zarezerwowany, ale ktoś zrezygnował. I teraz myślę intensywnie co z tym zrobić. Dopiero we wtorek mogę obejrzeć ten nowy lokal i wtedy, być może, pędem do spółdzielni wycofać moją ofertę. Głupio trochę, ale jak mi się tu spodoba, to kto wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...