Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOmentarze do domu bukowego andulki i męża


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 670
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Andulko, czytałam w dzienniku, że załatwiacie wszystkie papióry :roll: Współczucia i kondolencje :evil: wspominam okropnie ten etap :evil: Biurokracja w tej dziedzinie sięga zenitu :roll: :(

 

pewnie teraz poszłoby Ci łatwiej, bo my to ciągle coś nowego odkrywamy, czegoś się dowiadujemy :lol:

ale jak mawia mój mąż, jakby człowiek dokładnie wiedział czego się może spodziewać, to by się pewnych rzeczy w życiu nie podjął, czasem niedobrze jest za dużo wiedzieć :lol: więc się powoli dowiadujemy i czekamy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewniane domki są piękne :roll: - sama kiedyś rozważałam budowę mojego dworku w formie drewnianej, ale ... nasłuchałam się tyle od koleżanki, która ma drewninany dom, że zrezygnowałam :-? Ale Tobie, Andulko, będę dopingować :wink: Niech pięknie wyrośnie i nie będzie kłopotliwy w budowie i użytkowaniu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się podoba jak widać drewno, byle w środku nie w każdym pomieszczeniu, ale z zewnątrz ładnie jest. Niestety - koszty baaaardzo duże (przy założeniu budowy domu z pełnych bali) - to moją koleżankę przerosło :roll: A poza tym super :wink: O szkieletowych niewiele wiem, ale jeśli ma nie być widać drewna, to się to w ogóle opłaca??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się opłaca o tyle, że jest szybkie - 2 - 3 mies i można mieszkać prawie, bo dom jest z gotowych elementów i nie ma budowy etapami, szukania kolejnych ekip, itp,

domy z bali są pozornie tanie, a nie budują się szybko, bo drewno musi "odpocząć"

 

Andulko, nie są tanie, uwierz mi - mam na myśli te z pełnych, grubych bali - jak góralskie - wychodzi b.drogo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...