Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarz do dziennika Gagi2 - Z Muratorem w ręku


magmi

Recommended Posts

Dzięki Wam za odzew, mam dalszą motywację do pisania :)

Maluszek, póki co nasza rura jest po prostu zatkana, bo jeszcze nie uruchomiliśmy wentylacji. Zresztą o pierwszym uruchomieniu też muszę napisać, bo będzie ciekawe ;).

A gdzie i za ile kupiłaś "grzybek" do swojej rury? ja oglądałam takie stalowe daszki na targach w Katowicach, ale były drogie po 900 zł i jakieś takie nowoczesne, nie pasują mi do koncepcji domu i ogrodu :wink:

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

gaga przeczytałam Twój dziennik w całości i z lekką zazdrością. Również czytam Muratora od bardzo dawna, ale gdzie mi do Waszej wiedzy i konsekwencji! Na razie mam nieustające poczucie, że ja swoje - wykonawca i tak robi swoje, a ja mam za małą wiedzę żeby mu udokumentować fuszerę! Gratuluję Wam bardzo bardzo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Wam wszystkim za miłe słowa. nadal czuję się z lekka oszołomiona nastąpującymi zmianami i jeszcze nie "osiadłam" i szukam swojego miejsca. :)

niestety jestem na jakiś czas odcięta od netu i tylko na chwilkę zaglądam to w czasie pracy. Ale jak tylko wygrzebiemy się z kartonów i ustawimy komputer, zakupimy modem albo coś innego zakombinujemy... i znów będę mogła uczestniczyć w forum.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaga - wspaniały dziennik :D wspaniały dom :D i wspaniałe instalacje ekologiczne :D

Odkop szybciutko ten komputer i opisuj wrażenia. Napisz też jak Ci się sprawuje pompa ciepła, bo to ostanio baaardzo mnie interesuje, tym bardziej, że mam chętkę na taką samą {neuratherm, prawda?} :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...