Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piekarnik i kuchenka mikrofalowa do zabudowy


ryba7070

Recommended Posts

Bayzone_pl poczytałem o tym Elektroluxie i jak na razie zaproponowany przez Ciebie zestaw jest ok, tylko trochę boje się tej pyrolizy w tanim piekarniku oraz ta mikrofala słabo dostępna, nowy produkt?.... myślę jeszcze o piekarniku pod amg 20bf lub pod Whirlpool AMW 490 IX, co byś polecił (oczywiście bez pyrolizy, ale z teleskopami)?

 

 

ps. Ta linia Fusion pewnie jest jest taka "super" jak Integra?

 

Do mikrofali AMG 20BF pasują piekarniki z Fusion czyli zaczynające się od EBF - i wszystkie wyglądają tak samo - różnią się wyposażeniem.

Moim zdaniem najciekawszy jest EBF 7941AA.

 

Fusion jest dobrą linią ale faktycznie nie aż tak jak Integra - przy czym Integra jest po prostu bardziej dopracowana w detalach na zewnątrz - choćby pokrętła - tu i tu są chowane ale w Fusion są takie szkliste czarne z ...dyskusyjnie wyglądającą chromowaną obwódką... Techniczne Fusion nie ma co zarzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
My wybraliśmy z tej samej serii i pasują super :) Z tym że mikrofala też ma taką rączkę jak piekarnik (dlatego taka cena)

 

Piekarnik Whirlpool AKP 275 IX (920 z dostawą)

Mikrofala Whirlpool AMW 712/1 IX (1146 z dostawą)

 

Witam

 

Czy mógłbym prosić o zdjęcie zestawionych razem w słupku urządzeń?

 

Planuję zakup:

Piekarnik Whirlpool AKZ 237/1 IX

Mikrofala Whirlpool AMW 712/1 IX

 

Mam wątpliwość co do dopasowania kolorystycznego - teoretycznie jest to ta sama seria ale na zdjęciach dostępnych w internecie ten sprzęt wygląda różnie. Jeśli ktoś widział ten sprzęt na żywo to będę wdzięczny za informacje.

 

Pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy mógłbym prosić o zdjęcie zestawionych razem w słupku urządzeń?

 

Planuję zakup:

Piekarnik Whirlpool AKZ 237/1 IX

Mikrofala Whirlpool AMW 712/1 IX

 

Mam wątpliwość co do dopasowania kolorystycznego - teoretycznie jest to ta sama seria ale na zdjęciach dostępnych w internecie ten sprzęt wygląda różnie. Jeśli ktoś widział ten sprzęt na żywo to będę wdzięczny za informacje.

 

Pozdrawiam

Damian

 

Nie sugeruj się zdjęciami z internetu - połowa źle zrobiona lub źle opisana

te dwa urządzenia będą pasowały.

 

Powłoka Silver Ice

Linia Genesis +

Wyświetlacz GO2Evo czarno-biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc wybierz do 1000 wat, objętość jest ważna bo inaczej jak zechcesz podgrzać herbatkę to będzie kłopot z włożeniem szklanki. Jest to również spora wygoda kiedy nie trzeba przekładać jedzenia przed podgrzaniem. Funkcje to tylko "podnośnik cen", wystarczą dwie moc i czas - reszta jak dla mnie jest zbędna. Zostaje kolor i tutaj jak wybierzesz coś poza biały, czarny i srebrny to możesz mieć kłopot, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...