Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Havenowego budowania


Havena

Recommended Posts

Bardzo mi było miło Havenko z Toba wspołpracować. :D Mam gorącą nazieje, że uda Ci się wszystko zrealizować. :wink:

 

Dzieki, Madziu! Nam rowniez wspolpracowalo sie z Toba rewelacyjnie :D

 

 

talgo, brak tych dwóch pomieszczeń było celowe. :p

 

Tez chcialam miec jakis wklad w aranzacje czesci parteru ;)

A tak na serio, uklad naszej obecnej sypialni mi odpowiada, wiec wszystko 'przeniose'. W urzadzaniu pralnio-kotlowni nie ma wielkiej filozofii. Pozostanie jedynie wiatrolap i garderoba, ale damy rade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja życzy Magda.

 

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/b49ed77b57779448e085385799dec221,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

I nareszcie dotarłem :-) Fakt, że niezapowiedzianie i za to przepraszam, ale Twój mąż oprowadził po posesji pokazał co i jak i muszę stwierdzić, że dom prezentuje się rewelacyjnie! Nie wspominając o tym DUŻŻŻŻŻŻYM oknie w salone!!!

Ja w tej chwili modle się o ładną pogodę, bo jeśli się nie poprawi to niestety będzie trzeba przesunąć rozpoczęcie prac z 1 czerwca :-/

 

ps: i przepraszam jeszcze raz za drabinę. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Hej, pisałaś jakiś czas temu, że zrezygnowaliście z baterii Paffoni. Gdzie znalazłaś złe opinie o nich? Nam architekt zaprojektowała Hansgrohe Axor Citterio, ale cena mnie lekko zwaliła z nóg i chciałam dać właśnie Paffoni. Trochę się wystraszyłam Twoja opinią.

 

A poza tym gratuluję pięknych tynków - moje aktualne marzenie :) I jeszcze mam pytanko - czy do podłogówki robiliście projekt, czy też instalator po prostu rozkładał wg własnej wiedzy? Może mogłabyś polecić tę osobę [jestem na etapie poszukiwań :) - i ile Cię podłogówka kosztowała jeśli wolno zapytać?].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK, witam w moich skromnych progach! Mam na dzieje, ze za rok o tej porze bedziemy juz mieszkac :D

 

Jak widzę co poniektórych, to gdzieś za miesiąc możesz przeprowadzać się ;) Byle wylewki stężały :) Zresztą my także po równo roku wylądowaliśmy na... budowie :) Byle do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...