Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Havenowego budowania


Havena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

salik, dzieki za rade. Tylko, ze my nie ogladamy w ogole telewizji... Ja mam mnostwo plyt fitnessowych i lubie sobie czasmi pocwiczyc. No i mamy konsole do gier, ale maz twierdzi, ze to wszystko da sie wyswietlic przy pomocy projektora :( Widzisz, wg meza TV i projektor odpada, bo umyslil sobie namalowac na scianie duzy ekran, wiec telewizor tylko by przeszkadzal.

A TV w sypialni mnie drazni, bo ja chce spac, a maz oglada jakies kosmiczne filmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie ciężki orzech do zgryzienia z sypialnią :)

A stałego ekranu do projektora (tzn. nie chowanego) nie polecam w salonie.

Psuje wygląd i nadaje się raczej do specjalnych pokojów kinowych, niż do salonu.

Konsolę na projektorze się też da, ale jedne będą wyglądały lepiej, inne gorzej.

Do tego weź pod uwagę że przy standardowych projektorach i wymiarach ekranu, wygodna odległość do oglądania obrazu to ok. 3.5-4m

Jeśli masz Wii, to możesz mieć już czasami problemy z czułością Wimotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sobie nie moge wyobrazic takiego ekranu namalowanego na scianie... Trzeba by pewnie dobrac farbe na sciane, zeby sie nie rzucal w oczy. Widzisz, maz twierdzi, ze przenosny ekran o takich wymiarach, jak on chce, kosztuje majatek... Normalnie tak sie napalil na ten projektor, ze nie wiem, jak go odwiesc od tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może go wyślij do jakiejś firma który montuje/sprzedaje takie projektory, niech mu wytłumaczą.

Nie wiem jak ważne są dla Ciebie względy estetyczne, ale dla mnie taki ekran 'namalowany' w salonie to by była wizualna porażka :) (a nie jestem wielkim estetą :)

Przecież teraz się montuje ekrany zwijane pod sufitem (nawet z elektrycznym rozwijaniem) i się to opuszcza tylko w celu obejrzenia czegoś.

I dlaczego w ogóle 'przenośny ekran'?

Zamierzacie ten projektor mieć ruchomy i nie wiem - nosić do sąsiadów, czy coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ważne są dla Ciebie względy estetyczne, ale dla mnie taki ekran 'namalowany' w salonie to by była wizualna porażka :)

Nie doluj mnie bardziej, prosze, bo sie do tego nowego domu nie przeprowadze, zostane w starym z telewizorem na scianie i bedzie mi dobrze ;)

Przecież teraz się montuje ekrany zwijane pod sufitem (nawet z elektrycznym rozwijaniem) i się to opuszcza tylko w celu obejrzenia czegoś.

Hihi, popatrz na nasza 'sciane telewizyjna' - jak wysoko jest tami sufit...

No nic, zobacze, czy maz bardziej kocha mnie, czy projektor. Obym sie nie zdziwila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 7 months później...
Hej Madziu, niedawno wlasnie myslalam o Tobie :) Budowa nie porzucona, raczej dziennik... Zwyczajnie nie mam czasu na pisanie, odkad poswiecilam sie karierze zawodowej ;) Teraz staramy sie o odbior domu, co mam nadzieje wkrotce nastapi. W lutym ruszy kafelkowanie lazienki. A tak w ogole, to ciagle czekam na Twoja obiecana zalegla wizyte ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Havenko, zatrzymały mnie ważne sprawy i wszystko musiałam przełożyć, ale wkrótce Cię odwiedzę. Może uda mi się już w lutym, ale na 100% w marcu.

 

Co do dziennika, to ja rozumiem, że Twoja "kariera" najważniejsza, ale chociaż jakieś zdjęcia by sie pojawiły?:rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, na razie nie mozemy sie zdecydowac co to tej podlogi. Bardzo mozliwe, ze beda jednak kafle, poniewaz nie ma zadnych atestow dla podlog wylewanych na podlogowke. Mam male dziecko i nie chce narazac go na wdychanie jakichs trucizn. I nie chce tez miec popekanej podlogi, a mam ogrzewanie podlogowe w calym domu. Poczatkowo byla euforia, bo podloga jest rzeczywiscie ladna, ale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...