Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

przenosiny domu z 1935r,remont i budowa- Komentarze


pit79

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 310
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 1 month później...

Witaj,

widzę,że brak wpisów z anno domini 2011... :) znaczy mieszkasz pewnie już..

Piszę tu, bo domek i wszystko,czego dokonałeś sprawia gigantyczne wrażenie. Szczere gratulacje :) Sama też przeniosłam mężem chatkę drewnianą (1920-30),troszkę inną metodą, ale generalnie pomysł ten sam. Też szalówka i blachodachówka (ja mam zieloną, ale teraz zakochałam się bez pamięci w Twojej).Podnieśliśmy też ściankę kolankową i zrobiliśmy lukarny, ze względu na moją niewytłumaczalną obiekcję do okien dachowych :). Patrząc na twój domek troszkę żałuję,że mój stracił ten stylowy rustykalny charakter z zewnątrz. Jeśli tu kiedyś zajrzysz napisz proszę,jakim sposobem rozwiązałeś wykończenie ścian wewnętrznych - jeśli był to k-g - to czy nie popękał?Będę wdzięczna za wszelkie informacje..

 

Sama chętnie założyłabym dziennik,ale u mnie to wszystko starsznie wolno się toczy - budujemy bez kredytu i z daleka, więc o codziennych wpisach mogę zapomnieć.. Ale może pokuszę się o jakiś mały fotoreportażyk kiedys... pozdrawiam, kibicuję i czekam na ewentualne porady wynikające z doświadczeń... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 year później...
Miłośników budowy nowego ze starego zapraszam do swojej galerii http://marucha79.wordpress.com/ Niestety nie na Muratorze, bo cała para idzie w budowę i na zrobienie drugiej galerii czasu brak, ale może kiedyś się poprawię. Chatka z lat trzydziestych ubiegłego wieku przetargana z gór niemal nad morze. Jeszcze sporo do zrobienia, ale już zaczyna przypominać dom. Budowa ciągnie się jak spagetti, bo z jednej strony ograniczenia finansowe, a z drugiej - podobnie jak u Pita - kwestie światopoglądowe. Pozdrowienia dla wszystkich balowiczów ;) Edytowane przez marucha79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłośników budowy nowego ze starego zapraszam do swojej galerii http://my.opera.com/marucha79/albums/show.dml?id=873046?&abc=&page=13&skip=240&show=&perscreen=20 Niestety nie na Muratorze, bo cała para idzie w budowę i na zrobienie drugiej galerii czasu brak, ale może kiedyś się poprawię. Chatka z lat trzydziestych ubiegłego wieku przetargana z gór niemal nad morze. Jeszcze sporo do zrobienia, ale już zaczyna przypominać dom. Budowa ciągnie się jak spagetti, bo z jednej strony ograniczenia finansowe, a z drugiej - podobnie jak u Pita - kwestie światopoglądowe. Pozdrowienia dla wszystkich balowiczów ;)

Marucha, nie wyświetlają mi się wszystkie zdjęcia...

Kawał dobrej roboty wykonaliście...:bye:

Mam pytanie, czy ten pies co niewyraźny na zdjęciach się przewija, to dog?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Też czasem mam problem z przeglądaniem zdjęć, możliwe że galeria nie z każdą przeglądarką się dogaduje. Piesek tylko dogopodobny, wzięty jako kilkulatek ze schroniska, więc nie wiemy czy to rzeczywiście wynik mezaliansu jakiejś dożycy lub doga ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...