Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

przenosiny domu z 1935r,remont i budowa- Komentarze


pit79

Recommended Posts

Megana - dzięki

 

ANNNJA- z tą folią to jet ponoc tak żę ona obija podczerwień, ja ją miałem w zasadzie za darmo, więc nic nie szkodziło by ją dać. Z drugiej strony nie wiem czy ta folia nie jest przypadkiem jakimś marketingowym chwytem. Koszt jej też nie mały jest, więc pewnie jak miałbym ją kupić to bym jej nie kładł.

 

Już się nie moge doczekać jak pojadę w sobotę i bede mógł chodzić po mojej podłodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 310
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dusia2006, Kruszon11 Miło Was znów widzieć:) staram się jak mogę :)

 

Co do wylwewk to powiedzieli mi moi chłopcy od wylewek, że w sumie jest to super pogoda na wylewki, bo schną wolniej niż w lecie, przez to jest mniej pęknięć. Jak to bedzie w praktyce zobaczymy. W każdym bądź razie zainwetowałem oprócz piachu w żwir, ponoć ma to podnieść jej wytrzymałość.

 

Jutro mam nadzieję że będzie już można wejśc na tą posadzkę i dalej działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
PIT,

 

super radzisz sobie z pracą przy domu, niesamowite co można zrobić, jeśli się ma pomysły, przyznaj się wszystko sam planujesz czy jakaś kobita ci pomaga.

 

Mi się bardzo podoba, coś czuję, że wnętrze będzie jeszcze efektowniejsze.

 

powodzenia,

 

MM

 

Dzieki za odwiedziny, co do planów to planujemy razem, choć nie ukrywam że futryna, podciągi i użycie staryc belek we wnętrzu to mój pomysł. Ale generalnie to razem, dyskutujemy, nieraz nawet niezłe awantury są bo oboje uparci jesteśmy :wink:

 

Co do wnetrza to zobaczymy jak to skończę. Wizja jakas jest ale jak to bedzie z wykonaniem to sie zobaczy, wiem tylko jedno że pretensje bede mógł mieć tylko do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIT,

 

super radzisz sobie z pracą przy domu, niesamowite co można zrobić, jeśli się ma pomysły, przyznaj się wszystko sam planujesz czy jakaś kobita ci pomaga.

 

Mi się bardzo podoba, coś czuję, że wnętrze będzie jeszcze efektowniejsze.

 

powodzenia,

 

MM

 

Dzieki za odwiedziny, co do planów to planujemy razem, choć nie ukrywam że futryna, podciągi i użycie staryc belek we wnętrzu to mój pomysł. Ale generalnie to razem, dyskutujemy, nieraz nawet niezłe awantury są bo oboje uparci jesteśmy :wink:

 

Co do wnetrza to zobaczymy jak to skończę. Wizja jakas jest ale jak to bedzie z wykonaniem to sie zobaczy, wiem tylko jedno że pretensje bede mógł mieć tylko do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit uśmiechnełam się na Twoją nowiutką suporeksową ścianke w kuchni....

a to dlatego że nawet juz i "garnki " tam zwiesiłeś!!!!

odrazu widać że to kuchnia,

trzymam kciuki, i zwiedzam, zwiedzam i podziwiam twoje czyny,....

byle do wiosny, bo akurat dzis u nas to tak pada, że mam wrażenie że to początek zimy a nie wiosny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej PIT79, miałam wyłączone śledzenieTwojego dziennika ( tylko przy komentarzach zaznaczyłam) i dopiero dziś zobaczyłam ile świetnej roboty już zrobiłeś - jak to mówi mój młodszy kolega z pracy - SZACUN :) :)

Przyznam szczerze, że nie myślałam, że tak będzie Twój domek ładniał, bardzo fajnie i wylewki śliczne :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam że futryna, podciągi i użycie staryc belek we wnętrzu to mój pomysł.

 

Świetny pomysł moim zdaniem... Wyczyścisz je i zostawisz odkryte mam nadzieję?? My planujemy zrobić futryny i nadproża z belek 12x12 cm i w to wstawić samodzielne zbite z desek drzwi. Ścianki działowe planujemy jako podróbka muru pruskiego.

 

 

Co do wnetrza to zobaczymy jak to skończę. Wizja jakas jest ale jak to bedzie z wykonaniem to sie zobaczy, wiem tylko jedno że pretensje bede mógł mieć tylko do siebie :)

 

Dlatego też wewnątrz prawie wszystko zamierzamy robić sami (chyba z wyjątkiem podłączenia elektryki i hydrauliki, choć instalacje mąż rozrzuci sam) :lol:

Sami na siebie raczej nie będziemy narzekać, a i ceny mamy rozsądniejsze niż jakikolwiek inny fachowiec z bożej łaski :lol:

 

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

[wpis przeniesiony z dziennika budowy]

 

czym malowałeś elewację ?? wyczytałem między wierszami, że bramę sadolinem... ja myślałem o sadolinie na całą elewację, ale jeszcze się łamię bo bezbarwnego nie ma (znaczy z UV protektorami)

 

dzięki za odpowiedź

 

ps. gratuluję odwagi z tymi przenosinami, ja bym się chyba nigdy na taką opcję nie zdecydował... no i całkiem nieźle to w sumie wygląda.

pozdrowienia

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik78702.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...