Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do naszej Eleny ;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Glamourmum! obejrzałam sobie Twój domek- sliczny,tylko czy Wy za dach nie zapłacicie tyle co my za okna ;) w każdym razie domek i rozkład bardzo ładny i funkcjonalny! no i niedaleko od nas :wink:

A ja czekam aż mąż wróci z budowy ze zdjęciami z ogrodzenia...ech...więźba nam utknęła jakieś 300km od Gruszczyna...bo miało być taniej...efekt?? taniej NIE JEST, do tego nie wiemy jeszcze czy drewno odpowiednio pocięte, znajoma która była "wielkim załatwiaczem" czuje się obrażona,że ona się starała a my kręcimy nosem, kurde ale to że spierniczyła sprawę to z naszej kieszeni idzie do cholery-ludzie nie mają wstydu naprawdę...ech...najlepiej iść do sklepu zapłacić i wymagać a nie mieć jeszcze wyrzuty sumienia kiedy po całej akcji kiedy zostaniemy wydutkani na strychu ...

A z przyjemniejszych i mniej związanych z budową spraw to dziś byłam na USG i Bronek ma już 8,5cm plus nogi i jak na razie wygląda na zdrowego chłopa (choć płeć jeszcze pozostaje pod znakiem zapytania...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJE!!!!

 

Teraz tylko ostrożniej na tej budowie, nie skaczemy po ścianch i nie biegamy po drabinach.... i wyskakujemy przez okno.

Z ta więźbą dachową - to mam nadzieję ,że się nie sprawdzi.....najwyżej będzie domek bez dachu. Położę folię....:)

Czekam za kolejnymi zdjęciami, jestem bardzo ciekawa końcowego efektu.

Skoro będziemy prawie sąsiadkami....to trzeba odnaleść innych jeszcze sąsiadów, zwołać zebranie, objechć budowy, nakarmić dzieci, uśmpić dzieci na 3 dni i oblewać nasze domki...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

A z przyjemniejszych i mniej związanych z budową spraw to dziś byłam na USG i Bronek ma już 8,5cm plus nogi i jak na razie wygląda na zdrowego chłopa (choć płeć jeszcze pozostaje pod znakiem zapytania...)

 

Witajcie Bliźniątrodzice i maluszka :D, podglądam sobie Wasz dziennik, ale siedzę cichutko, bo z gratulacjami prosiłaś się nie spieszyć. Ale teraz już chyba można, prawda? :wink: Gratuluję Bronka i trzymam za niego kciuki, tzn. żeby się ostał chłopcem do końca, a nie okazał się dziewczynką :wink: :wink: :wink: :wink: .

 

A w kwestiach budowlanych - pięknie Wam idzie, ale z takimi kierowniczkami to nie dziwne :D; a na tych "po znajomości" to czasami szlag człowieka może trafić, szkoda takiej obsuwy :evil:.

Chociaż nie ma tego złego, fajny płotek mieć będziecie :D.

 

pozdrawiam,

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano można bartolinka już gratulowac oswoiłam się z pierwszym szokiem :lol: :lol: :lol: byłam dziś w końcu na budowie osobiście i chyba trochę za mała wnęka na śmietnik (całkiem po lewej,tam gdzie w planie furtka a na fotce brzózka ) ale nic to...najważniejsze,że w realu moje wymyślane ogrodzenie też mi się podoba :D

Więźba przyjedzie jutro ale tylko kawałek,bo boimy się zostawiać takie niestrzeżone drewno na budowie,podczas gdzy ekipa pojawi się najwcześniej za tydzień...martwię się tylko,żeby była dobrze pocięta,bo inaczej zatłukę... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Ano przepraszam czytelniczki i czytelników za dłuuugą nieobecność, ale u nas jak nie przysłowiowy urok to sraczka...czyli choroby w rodzinie :( przykra sprawa,ale nie będę Wam tu truć...po 6tygodniach chyba nieobecności na budowie w końcu wczoraj się tam pojawiłam...zapraszam do dziennika na fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...