Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do naszej Eleny ;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej Zakrzewianko, nie ma problemu, myślę że na wiosnę w sprawie ogrodzenia będzie już co oglądać :wink: a co do okien to nie chcę zapeszyć, ale póki co czekam na montaż wszystkich okien w najbliższą środę...pożyjemy-zobaczymy , jak się uda to opiszę wszystko ze szczegółami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer z tymi oknami, cieszę się, że coś się ruszyło :) Najbardziej jestem ciekawa zakończenia sprawy...

A jak prace wewnątrz? Ciągniecie dalej czy czekacie do wiosny?

My staramy się spieszyć...myśleliśmy, że uda nam się wprowadzić przed "cudownym rozwiązaniem"(24tc), ale poślizg murarzy rozwiał nasze marzenia. Ale i tak robimy co w naszej mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej inya u nas też z pewnością nbie uda się wprowadzenie przed rozwiązaniem (29tc hihi)

Co do prac to uroczyście melduję,że mamy okna! teraz planujemy wpuścić elektryka potem pana od wody i kanalizy a w międzyczasie będziemy ocieplać nasze lokum z zewnątrz styropianem.

Jak dalej pójdzie i w jakim terminie uda się osiągnąć oczekiwany sukces niestety nie zależy jedynie od nas ale również od kapryśnych baaardzo czasem kapryśnych fachowców, więc nie planujemy konkretnych dat ...

aaaa no i mamy już kupioną wannę

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale śliczne okna, ach te cudne przeszklenia :)

U mnie obecnie elektryk kończy już swoją pracę wewnątrz, kończy się ocieplanie zewnątrz styropianem i w środku dach wełną (mam super ekipę, za "widoku" robią na zewnątrz, po 16 włączają halogeny i ocieplają w środku) :D

W piątek zamontowali mi już drzwi wejściowe i bramę garażową, więc musiałam otynkować już w środku garaż wcześniej. Niestety zdjęć załączę niebawem, bo się okrutnie pochorowałam i nie mogę iść na budowę udokumentować :cry: Boję się o dzidzię, ale staram się być dobrej myśli.

Trzymam za was kciuki wspaniała rodzinko z Elenki :)

 

P.S. Wannę też mamy kupować na dniach, ale wasza jest przecudna :)

Czy wasze okna są drewniane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale śliczne okna, ach te cudne przeszklenia :)

U mnie obecnie elektryk kończy już swoją pracę wewnątrz, kończy się ocieplanie zewnątrz styropianem i w środku dach wełną (mam super ekipę, za "widoku" robią na zewnątrz, po 16 włączają halogeny i ocieplają w środku) :D

W piątek zamontowali mi już drzwi wejściowe i bramę garażową, więc musiałam otynkować już w środku garaż wcześniej. Niestety zdjęć załączę niebawem, bo się okrutnie pochorowałam i nie mogę iść na budowę udokumentować :cry: Boję się o dzidzię, ale staram się być dobrej myśli.

Trzymam za was kciuki wspaniała rodzinko z Elenki :)

 

P.S. Wannę też mamy kupować na dniach, ale wasza jest przecudna :)

Czy wasze okna są drewniane?

Inya to zdrowia życzę, ja od prawie 2 miesięcy ciągle chora, bo dzieci dostały się do żłobka pochodzą 2 -3 dni a potem wszyscy 2 tyg chorujemy :( wyzdrowieją i powtórka z rozrywki...moje dziecię trzecie już nawet się nie denerwuje jak mama tak kaszle,że chce macicę z zawartościa wypluć... :wink:

Okna mamy plastikowe, Jezierski miał promocję że za niewielką dopłatą można było mieć szklenie 3 szybowe o mniejszej utracie ciepła, więc się skusiliśmy no i polecamy- fajne okna, na prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Gratuluję postępów i ooooogromnego przyspieszenia prac budowlanych:-))) Już to Wasze gniazdko nabiera pięknych kształtów. Oj a u nas trochę zastój - dzisiaj wstawiają się - rękoma Taty i męża - drzwi tymczasowe:-))) A w tekie ogrzewanie też pewnie będziemy musieli zainwestować..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inya...u mnie już 35tc +2 dni a jakoś nie widać,żeby miało się ku rychłemu rozwiązaniu :wink: nie wspomnę,że chciałabym mieć to już za sobą, bo mi ciężko a wyglądam jakbym całego arbuza połknęła co najmniej...no i idzie toto zawsze pół metra przede mną :-? :wink:

kaka1 na szczęście piecyk jest własnością ekipy od wykończeń- na szczęście,bo jakby był nasz to mój mąż zapałał tak płomiennym uczuciem do tego urządzenia,że pewnie zostałby naszym docelowym kominkiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie już domek wygląda! Powodzenia w dalszych pracach!

Jak tak dalej pójdzie, to nas wyprzedzicie! ;)

postaramy się, bo obecnie w mieszkaniu z dwójką mi ciężko i jesteśmy uwięzione jak księżniczki w wieży...a tu trzecie się w lutym pcha to już byłaby całkowita pułapka to nasze wysssssoooookie 1 piętro :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Zakrzewianko, wnętrze planujemy i planujemy i coraz więcej nas złości bo okazuje się że na poziomie wybierania projektu trzeba było myśleć o docelowym umeblowaniu nawet pokoi dzieci, a teraz to już klapa, jak przydział do własnego m w bloku... pocieszam męża że następny dom wybierzemy staranniej :lol: :lol: :lol: :lol: w sumie to realne w końcu kredyt za ten skończymy spłacać optymistycznie w 2039roku :-?

Guzmanka byłam u Ciebie w dzienniku i zakochałam się w Waszym projekcie...który dla nas ciut za duży ale te przestrzenei przeszklone to cud miód! rewelacja po prostu!

Gruszczyn owszem jakoś ostatnimi czasy stał się wielkim placem budowy,a jak kupowaliśmy tam działkę to nic sie nie działo...a nie minęły nawet 4 lata od tego momentu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, odnośnie tego rozplanowania to my dosłownie w ostatniej chwili przed postawieniem ścianek działowych pomyśleliśmy o rozkładzie pomieszczeń i "nieco" poprzestawialiśmy ścianki... Ale i tak teraz już wiem, że jest kilka rzeczy, z którymi będziemy musieli żyć...

Ale i tak nie jest źle ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja póki tynków nie ma nie umiem poczynić żadnych przygotowań co do meblowania poszczególnych pomieszczeń, brak mi wyobraźni...na szczęście tynki powoli się robią, więc zaraz będę wysilać swoje mało używane zwoje mózgowe :wink: A właśnie, czy ktoś z Was wie jak się robi takie podświetlenie z mleczną szybą,żeby wyglądało jak okno? Bo w jednym pokoju na poddaszu coś ciemno mamy i chciałam w skosie dołożyć właśnie takie pseudo-oszukane okienko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...