Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do naszej Eleny ;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no nie do końca, bo u nas nie ma tam miejsca na okno, to jedynie imitacja, ale nie wiem jak to się robi czy z plexi czy ze szkła mlecznego no i czym to podświetlić, żeby był efekt naturalnego światła ...

 

proponuję udać się do efilo, ona coś takiego montuje w wiatrołapie... ma nawet namiary na tańszego producenta.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kochani, przeczytałam u Monis (i u Was w dzienniku już też).

 

GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!

 

malutka jest cudna!!!! jaki słodziak :D

 

dla Ciebie, za wspaniałą robotę

http://www.twojekwiaty.pl/photo/977.jpg

 

i dla córeńki

http://www.pluszaki.com/images/ty/34516.gif

 

 

napisz, jak Wam poszło, jak mała ma na imię i jak siostrzyczki zareagowały :).

 

pozdrawiam Waszą piątkę serdecznie,

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Ale śliczny kominek :) My niestety troszkę musieliśmy przyoszczędzić na niektórych elementach...też zaczynamy odczuwać niedostateczną ilość pieniążków z kredytu na koncie...przyjęliśmy zbyt optymistyczną wersję kosztorysu...podejrzewam, że prace zewnętrzne trzeba będzie odłożyć na troszkę później...

Po posadzkach zrobi się trochę czyściej na budowie :) Jesteśmy na podobnym etapie, depczecie nam po piętach :wink:

Czekamy na więcej zdjęć.

 

Pozdrawiamy cieplutko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 months później...

Oj u was też końcóweczka :) Dzieci udane kochani, udane :) Gratuluję :)

 

Mieszkamy już od połowy maja, ale nadal brak nam mebli. Chciałam umieścić zdjęcia już wykończonych pomieszczeń, ale nie mam takich... Wszędzie czegoś brakuje (długi po budowie - brak funduszy), w kuchni gołe ściany i brak kinkietów (dopiero od miesiąca mamy stół i krzesła), salon pusty, gabinet pusty, w łazience dolnej brak szafki pod umywalkę, na górze tylko stare meble w pokoju, w którym śpimy, łazienka...no prawie prawie. Jeszcze troszkę i zacznę wklejać zdjęcia ostatecznie wyglądających poszczególnych pomieszczeń. Ważne, że w końcu u siebie mieszkamy :)

 

A na kiedy planowana przeprowadzka u was?

Pozdrawiamy cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Inya to ja czekam na te Wasze fotki!

u nas praca wre, teraz wywaliliśmy malarzy bo się nie dało z nimi...dla nich musiałyby być proste ściany i wszystko przygotowane tylko,żeby wałkiem jechać i broń Boże jakieś małe elementy bo pędzlem domalować nie umieli nawet...o zgrozo..

Za to od wczoraj mamy wszystkie drzwi...a tu kolejny faul, bo stolarze tak sobie wymiary wzięli,że wszystkie drzwi za krótkie i trzeba od góry gotowe wymalowane ściany dorabiać, bo między futryną a ścianą było 5cm wywietrznika...

mieliśmy się wprowadzić w sobotę tą za 3 dni ale w tych sympatycznych okolicznościach nie damy rady :(

U nas też forsa dziwnie szybko się rozchodzi,więc wprowadzimy się na gołe ściany mebli nei zabieram,bo potem za długo pewnie zwlekalibyśmy z kupnem nowych, będzimey w kartonach mieszkać, jak tylko malarz nowy upora się z tym śmietnikiem naszym...

Agula 11 jeszcze nie wiem co z tą rocą :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałam kiedyś i zobaczylam ludzi układajacych łupek na jakimś podjeździe - zatrzymałam się, zaczepiłam pana Przemka i zwerbowałam - jestem bardzo zadowolona i polecę jak tylko u nas skończy :) Nie dość,że niedrogi to naprawdę zna się na robocie (zakładają całe ogrody)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...