Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Dziennik budowy - BetaGreta"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na razie podłoga mnie rozczarowała, tzn. wykonawca. Są miejsca ładne ale niestety za dużo jest spapranych. Wymaga poprawek i polakierowania, ale to już latem przyszłego roku.

Mnie bardzo ciekawi Twój dom.

 

Dziękuję ;) Myślę, że na pewno coś wymyślisz z podłogą i będzie super....

Przyłączam sie do prośby wszystkich - pokaż fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam

Czytalam dziennik budowy z niecierpliwoscia czekajac na final i sie nie doczekalam, swiezych fotek brak - sama buduje podobny domek i bardzo ciekawi mnie Wasza elewacja, wydaje sie ze bedzie naprawde piekna. I tez chce tynk snieznobialy - jaki dokladnie kupowaliscie, bo taka biel ciezko dostac, podobno sama baze mamy brac...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko wpadam, bo niestety ostatnio czasu brak na forum.

Postanowiłam wrócić do pracy na etacie. Pracuję cały dzień przy kompie więc wieczorami już nie mam siły patrzeć w monitor.

Z nowości budowlanych to na razie tylko drzwi. Niestety nie ma wszystkich, bo w jednych była pęknięta ościeżnica i czekamy na wymianę.

Nie wiem kiedy uzupełnię braki w dzienniku ale kiedyś to zrobię :)

 

wmnich, witam. Elewacja niestety jeszcze nie skończona. Pewnie wiosną zrobimy część drewnianą. My kładliśmy tynk caparola biały, podstawowy, nic nie mieszaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta - gratuluję powrotu do pracy :) pokażesz drzwi? no i jak ogarniesz czasoprzestrzeń, to zaglądaj częściej :)

 

Jak się dokopię do kabelka to pokażę :)

 

Becia wróciła :wiggle:, dobrze, że choć na chwilkę. Jak się Wam mieszka?

 

Mieszka się dobrze. Chociaż przy ostatnich wiatrach coś mocno straszyło w nocy, przewalając się pod dachem.

Brakuje mi czasu na forum :cry:

Jak już się przyzwyczaję do nowego rytmu dnia to będę zaglądać częściej.

 

Zuz@nka, przepraszam, że Ci nawet ostatnio nie odpisałam, dziękuję za zaproszenie i pamięć o mnie. Żałuję, że nie mogłam być. Teraz będę musiała pewnie czekać do urlopu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

 

 

 

 

 

Spokoju i radości,

tylko miłych gości!

Smacznej Wigilii i całusów moc

- w tę najpiękniejszą w roku noc!

Szczęścia kilogramów,

ze śniegu bałwanów!

Życzliwych ludzi wokół,

żadnej łezki w oku,

Przyjaciół jakich mało.

Przez życie idźcie śmiało!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
cześć nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz ale postanowiłam że napiszę a nuż widelec;) piszę bo chciałabym zapytac o podłogę betonową. sama za niedlugo musze podjąc ostateczna decyzje czy ją chce (a bardzo chce) tylko mam dylematy:) pytam wszystkich i pisze do wszytskich którzy ja maja:) wiem już ze jestes rozczarowana efektem finalnym i firmą natomiast ja chciałam zapytać jak z nasiąkliwościa? szczegolnie w kuchni? czy impregnaty dają radę i nie wchłania sie nic lub w niewielkim stopniu? oraz czy pojawiły sie u Ciebie jakies pęknięcia?bylabym bardzo wdzieczna za pomoc z góry dzieki pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...