Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Dziennik budowy - BetaGreta"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Małgoś, a ja mam pytanie o beton :)

Ty miałaś coś z nim robić? Dobrze pamiętam? Lakierowałaś czy coś w tym stylu?

 

Impregnowalam. Znalazlam impregnat akrylowy Harz PA Protect z maxita, ale jest chyba za slaby, bo sie sciera, szczegolnie w kuchni (moze mozna go bylo grubiej polozyc). Teraz mam zamiar sprobowac impregnat do klinkieru z casto. Generalnie nie chcialam uzywac zadnej zywicy, zeby nie bylo mokrego efektu i za duzo chemii w domu...

 

tylko ten kawalek zamalujemy, cos tesc mowil ze najpierw uzupelni pianka niskorozprezalna (czy jakos tak) potem zaprawa a na to rekordem, nie widzial problemu

namiary poszly

 

A co to rekord?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten kawalek zamalujemy, cos tesc mowil ze najpierw uzupelni pianka niskorozprezalna (czy jakos tak) potem zaprawa a na to rekordem, nie widzial problemu

namiary poszly

 

Dzięki za namiary i info o wykończeniu.

 

Impregnowalam. Znalazlam impregnat akrylowy Harz PA Protect z maxita, ale jest chyba za slaby, bo sie sciera, szczegolnie w kuchni (moze mozna go bylo grubiej polozyc). Teraz mam zamiar sprobowac impregnat do klinkieru z casto. Generalnie nie chcialam uzywac zadnej zywicy, zeby nie bylo mokrego efektu i za duzo chemii w domu...

 

 

 

A masz jakieś fotki?

U nas w łazienkach wyszła taka jednolicie szara i zastanawiamy się czy tam ją czymś nie potraktować.

16 lipca ma przyjechać pan i zrobić dylatacje i coś jeszcze poprawić. Zobaczymy co on powie na te łazienki.

 

Wpadłam powiedzieć, że dopiero stawiałaś dom, i był śnieg, a dzisiaj już myślisz o przeprowadzce, nie mówiąc, że elewację będziesz miła szybciej.

Gratuluję postępów i oby te dwa miesiące zleciały do tej przeprowadzki szybciutko :)

 

Dzięki. Mam nadzieję, że się uda, bo po dzisiejszym dniu to coś mam obawy.

Trzymajcie kciuki aby panowie się jutro wzięli ostro do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się spytać, czym ma zaimpregnowane podłogi nasz sąsiad. Pracują już ponad dwa lata i nie dzieje się z nimi nic. Beton jak ta lala.

O, jak możesz to się podpytaj.

Z tego co pamiętam u niego robiła firma Matexi. Nie wiem czy oni jeszcze nie mają w standardzie lakieru. My na razie nie chcieliśmy.

Impregnat niby mamy. Jak możesz to podpytaj się o pielęgnację i czy coś odnawiali, odświeżali czy od wylania nic nie robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...