Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Dziennik budowy - BetaGreta"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BetaGreta, wrócę do tematu drzwi, bo piękne są :) Jaki to jest dokładnie kolor? Patrzę na te Twoje drzwi i kurcze mam dylemat... Sama dotychczas myślałam, żeby dwukolor zrobić - na zewnątrz szare, w środku białe. Bałam się, że szare drzwi w środku będą żle wyglądały. A tu widzę, że super wyszło :) Gdybym się zdcydowała, to też kasy sporo w kieszeni, bo ten dwukolor koszmarnie drogi jest :mad: Mam prośbę - mogłabym sobie zdjęcie do siebie do galerii wkleić? Tak ku pamięci, żebym miała do czego wrócić jak trzeba juz będzie zamówić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BetaGreta, wrócę do tematu drzwi, bo piękne są :) Jaki to jest dokładnie kolor? Patrzę na te Twoje drzwi i kurcze mam dylemat... Sama dotychczas myślałam, żeby dwukolor zrobić - na zewnątrz szare, w środku białe. Bałam się, że szare drzwi w środku będą żle wyglądały. A tu widzę, że super wyszło :) Gdybym się zdcydowała, to też kasy sporo w kieszeni, bo ten dwukolor koszmarnie drogi jest :mad: Mam prośbę - mogłabym sobie zdjęcie do siebie do galerii wkleić? Tak ku pamięci, żebym miała do czego wrócić jak trzeba juz będzie zamówić :)

 

Kolor to 7001 z palety RAL.

A pytałaś w firmie Stolczer ile oni się cenią za dwukolor?

Na razie jestem z ich usługi zadowolona. Zobaczymy jak zamieszkamy czy nie będzie żadnych problemów.

Oczywiście zdjęcie możesz sobie zapisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta, poszalałaś z tymi kolorkami w kotłowni ;)

 

świetnie zapowiada się ta szara łazienka - co to za płytki?

 

Kotłownia i łazienka przy niej to wizja męża. W kotłowni dojdą różne graty więc większość i tak będzie przykryta.

 

A szara łazienka to ceramika Pilch kolekcja Vulcano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor to 7001 z palety RAL.

A pytałaś w firmie Stolczer ile oni się cenią za dwukolor?

Na razie jestem z ich usługi zadowolona. Zobaczymy jak zamieszkamy czy nie będzie żadnych problemów.

Oczywiście zdjęcie możesz sobie zapisać :)

 

Dzięki. Nie pytałam u nich. Będę musiała się odezwać. A możesz zdradzić ile Ciebie to skrzydło kosztowało? U mnie drzwi większe, bo 1900/2100, w tym dwa przeszklenia boczne więc siłą rzeczy będzie drożej, ale te teraz mam wycenione na 10 tysięcy. Sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie pytałam u nich. Będę musiała się odezwać. A możesz zdradzić ile Ciebie to skrzydło kosztowało? U mnie drzwi większe, bo 1900/2100, w tym dwa przeszklenia boczne więc siłą rzeczy będzie drożej, ale te teraz mam wycenione na 10 tysięcy. Sporo...

 

Już piszę na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienki faktycznie zapowiadają się świetnie.

I super te płytki w kropeczki:)

A ten otwór - dlaczego tak nisko? Też taki zrobiłam, ale wyżej - tak na wysokości metra - po drugiej stronie stoi kosz na pranie.

Ale pewnie są jakieś uzasadnienia za niższą lokalizacją. Chętnie posłucham:-)

I masz już koncept czym będziecie tę dziurę przesłaniać - będzie jakaś klapka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienki faktycznie zapowiadają się świetnie.

I super te płytki w kropeczki:)

A ten otwór - dlaczego tak nisko? Też taki zrobiłam, ale wyżej - tak na wysokości metra - po drugiej stronie stoi kosz na pranie.

Ale pewnie są jakieś uzasadnienia za niższą lokalizacją. Chętnie posłucham:-)

I masz już koncept czym będziecie tę dziurę przesłaniać - będzie jakaś klapka?

 

Otwór nisko dlatego, że po drugiej stronie będzie szafka na wysokość pralki i brudy mają wpadać do tej szafki. Nie wiem jeszcze dokładnie jak będzie to wykończone. Mąż planuje jakieś drzwiczki, na pewno ma już koncepcję, bo będzie to robił sam, ale nie wnikałam w szczegóły. Raczej takie uchylne, jak do zsypu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Beciu, będziesz miała najbardziej czaderską kotłownię na forum!!!:D :lol:

Nadrobiłam zaległości.:) Drzwi świetne!:D Łazienka szara zapowiada się mraaauuu...:cool:

Podłoga w sypialni szalenie mi się podoba i mam nadzieję, że taką masz już wszędzie.:D

No i zaciskam kciuki za brak deszczu i szybką realizację elewacji.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, miło Cię widzieć :)

Niestety co do podłogi to nie mam dobrych wieści.

Podobno to za mała ilość posypki na betonie. Wiem to od jednego pana, który miał podobny problem.

Obiecałam jednak sobie, że już nie będę się stresować tymi podłogami tylko cieszyć nowymi zmianami.

Mądra dziewczynka!:D:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Beciu, będziesz miała najbardziej czaderską kotłownię na forum!!!:D :lol:

Nadrobiłam zaległości.:) Drzwi świetne!:D Łazienka szara zapowiada się mraaauuu...:cool:

Podłoga w sypialni szalenie mi się podoba i mam nadzieję, że taką masz już wszędzie.:D

No i zaciskam kciuki za brak deszczu i szybką realizację elewacji.:)

podpisuję się obiema rencami pod tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...