Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Dziennik budowy - BetaGreta"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Beta, aleście popędzili!!!!

Łazienki i kotłownia - suuuuper! :yes: Pomysł z wylotem do pralni extra. Ale czy jak wrzucisz tam kilka sztuk ubrań to da się dalej wkładać?

Popieram betonowe podejście. Na pewno coś wymyślicie i efekt koncowy będzie świetny

 

Co do dziury to mam nadzieję, że się sprawdzi i nie będzie się zapychać. Ja codziennie robię pranie. A dziura będzie na codzienne rzeczy. Ręczniki i pościel będę zanosić prosto do pralki.

Co do betonu, to zawsze zostaje jeszcze żywica.

 

Beta, już wiem o co miałam jeszcze spytać.

Jak masz zrobione te wgłębiena/półeczki w prysznicu? To jest podkute w ścianie czy tak już pustaki postawione?

My mieliśmy tam wnękę bo po prawej był komin. Pan od glazury wybetonował to, ale nie wiem czy była tam płyta. Na pewno tak jak napisała Lidka, można to zrobić z płyty K/G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BetaGreta - Ty nie masz reku, prawda?

I mam jeszcze prośbę - mogłabyś mi wysłać na priva jakieś wyceny Caparola które dostałaś z Kenpolu?

 

Reku nie mam, a ceny spiszę Ci jutro z faktury, bo wyceny chyba szły na konto męża.

Na pewno pan z Al. Jerozolimskich był w szoku, że takie ceny dostaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takie półeczki możesz zrobić zabudowę kg - tak to się zazwyczaj robi

 

No właśnie tak nie chcę, bo bym musiała prysznic pomniejszyć o zabudowę i jeszcze zrobić sobie wystającą ściankę (bo prysznic narożny). No i tak kombinuję*z tym podkuciem. 7-8 cm wgłąb by wystarczyło*żeby postawić buteleczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak nie chcę, bo bym musiała prysznic pomniejszyć o zabudowę i jeszcze zrobić sobie wystającą ściankę (bo prysznic narożny). No i tak kombinuję*z tym podkuciem. 7-8 cm wgłąb by wystarczyło*żeby postawić buteleczki

to wszystko zależy jaką masz tam ścianę - bo jeśli nośną, to bym nie ryzykowała takiego rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia - my robimy w jednej łazience półkę, która będzie przedłużeniem blatu pod umywalką obok prysznica :)

Nad tymi nośnymi masz jakieś podciągi?

 

O tym myślałam, widziałam coś takiego u kogoś na FM (przedłużenie zabudowy stelaża na wc i bidet), ale już*się u nas nie da i co z szybą prysznica? Nad blatem szczelina?

 

Nad tymi akurat są podciągi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta, kotłownia czaderska.

Beton - wiedziałaś jakie ryzyko niesie. Jeśli tego nie dopracują, zwróć się do IFS, może Ci pomogą i ręcznie to wyciągną.

Albo polejesz żywicę. Zapraszam na ogledziny, a chłopaki z Łodzi fajne są:))

 

Wiedziałam, że posadzka niesie ryzyko. Tylko prędzej spodziewałabym się pęknięć a nie takich ciemnych plam.

Mam namiar od Barrankowego sąsiada na pana, który poprawia takie posadzki więc może do niego uderzymy. Na razie nic nie możemy zrobić, bo czekamy na rozpatrzenie reklamacji.

Wiem, że zawsze zostaje żywica, ale chciałabym jej uniknąć w całym domu. Poza tym koszt żywicy pewnie by mnie wyniósł tyle samo co tej posadzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...