Piotr_ok 01.07.2008 07:35 Autor Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 1 Lipca 2008 znalazlem ekipę 5 chłopa, robią ręcznie (nie z agregatu), z filcowaniem, za 24 zł/m2; robota ich wyglada niezle cena chyba tez ok ... pozdr Piotr Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Marcin_Pe 02.07.2008 19:24 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 2 Lipca 2008 24 to z materiałem? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
kakaowy 02.07.2008 21:18 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 2 Lipca 2008 Jeśli to ręcznie robione to raczej bez materiału. Ale może przynajmniej będą równe, czego z reguły nie można powiedzieć o maszynowych Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
anetabo 03.07.2008 08:08 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 3 Lipca 2008 Nie żartuj. 24zł /m2 to normalna cena tynku z materiałem. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
kakaowy 03.07.2008 08:59 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 3 Lipca 2008 Owszem, robionego maszynowo. Tu jest mowa o tynku robionym ręcznie. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Piotr_ok 03.07.2008 11:24 Autor Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 3 Lipca 2008 Nie żartuj. 24zł /m2 to normalna cena tynku z materiałem. tynk ma być robiony ręcznie, pod malowanie; z tego co mowili to chyba ostatnia warstwa z piaskiem kwarcowymi zacierana filcem; cena za samą robociznę; materiał dostarczam ja, czyli chłopcy sami będa mieszać cement, wapno, piasek i wodę moje pytanko do znawców, który tynk lepszy robiony ręcznie z materiału na miejscu, czy z agregatu z gotowego materiału z worków? jakieś za i przeciw ... anetabo moze podeslesz jakas dobra i z tego co czytam niedroga ekipe? pozdr Piotr Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
kakaowy 03.07.2008 13:54 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 3 Lipca 2008 Wg mnie z worków. Po pierwsze, cenowo wyjdzie podobnie. Po drugie, zawsze masz ta sama mieszanke i nie bedzie sytuacji, ze komus sie za mało sypnęło do betoniarki i tynk jest w jednym miejscu twardszy a w drugim mniej twardy. Po trzecie, będzie czyściej i szybciej. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
anetabo 03.07.2008 20:24 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 3 Lipca 2008 Nasi tynkarze 500m2 tynków maszynowych cw i gipsowych będą robić 2 tygodnie - mają być pod malowanie - widzieliśmy poprzednie prace i faktycznie są pod malowanie - cena 24zł/m2 z ich materiałami - tynki, chemia, siatki, blaszki. Normalna cena bez materiałów to 12zł/m2 (ale nie zawsze pod malowanie). To w Lubelskim. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Piotr_ok 03.07.2008 20:39 Autor Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 3 Lipca 2008 anetabo moze masz jakas ekipe ktora by weszla od juz? do w-wy nie tak daleko pozdr Piotr Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
anetabo 03.07.2008 20:55 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 3 Lipca 2008 Sama ich wyrwałam ot tak - pierwszy telefon - pierwsza ekipa. Zresztą nasi lubelscy pracują w ludzkich warunkach, a dojazd do wawy to 2h w jedną stronę minimum. Polecam PW i grupy regionalne. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Recommended Posts
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.