Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kotłownia na ekogroszek poza domem.


Recommended Posts

Tylko poza domem.Mój znajomy dokładnie tak ma i ja w nowym domu też tak będę miał tzn. budynek gospodarczy już stoi rury również na miejscu tzn. w ziemi dobrze zaizolowane.Kocioł będzie chyba Ling na pelet bądź ekogroszek.

To jest naprawdę genialna sprawa w domu cisza spokój a ciepełko "robi się" 10m od domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przynajmniej serwisant w uświnionych buciorach i w środku nocy nie będzie mi chodził po chałupie. I to jest właśnie ta różnica.

Hah, ale się uśmiałem :D Widział ktoś serwisanta od pieca w środku nocy? Nawt Ci z markowych firm przyjerzdżają za dnia.

 

Są tacy, którzy w pilnych sprawach przyjeżdżają o każdej porze dnia i nocy. Biorąc pod uwagę otaczającą nas miernotę może to wydawać się dziwne - śmieszne nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synonimy do uświniony:

brudny, obskurny, odrażający, świński, uświniony, wstrętny

 

jak widać zastosowałem poprawnie

 

wedle Ciebie, pwinien mieć buciory obłożone świniami, ja zrozumiałem, że brudne, odrażające, obskurne, wstrętne

 

 

ale cieszę się, że Kol. zna te problemy gospodarstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synonimy do uświniony:

brudny, obskurny, odrażający, świński, uświniony, wstrętny

 

jak widać zastosowałem poprawnie

 

wedle Ciebie, pwinien mieć buciory obłożone świniami, ja zrozumiałem, że brudne, odrażające, obskurne, wstrętne

 

 

ale cieszę się, że Kol. zna te problemy gospodarstw

 

Jeżeli nie zalapałeś aluzji niniejszym wyjaśniam. Po prostu zastosowałem Twój tok myślenia. Poszedłem tak za ciosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zalapałeś aluzji niniejszym wyjaśniam. Po prostu zastosowałem Twój tok myślenia. Poszedłem tak za ciosem.

 

cóż, mało na salonach przebywam, stąd obca mi Twa aluzja,

ale poniał

 

jednym zdaniem:

warto mieć kotłownię w domu, tyle, że dla serwianta oddzielne wejście, nie przez podwórko, najlepiej po czerwonym dywanie,

czy to jest warunkiem koniecznym i wystarczającymdla opcji "kotlownia w..."

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym zdaniem:

warto mieć kotłownię w domu, tyle, że dla serwianta oddzielne wejście, nie przez podwórko, najlepiej po czerwonym dywanie,

czy to jest warunkiem koniecznym i wystarczającymdla opcji "kotlownia w..."

:roll:

 

Jak wcześniej pisałem: kwestia indywidualnych preferencji. Jedni lubią szybkie samochody inni piękne kobiety. Ja lubię i jedno i drugie i dlatego mam kotłownię poza domem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zalapałeś aluzji niniejszym wyjaśniam. Po prostu zastosowałem Twój tok myślenia. Poszedłem tak za ciosem.

 

cóż, mało na salonach przebywam, stąd obca mi Twa aluzja,

ale poniał

 

jednym zdaniem:

warto mieć kotłownię w domu, tyle, że dla serwianta oddzielne wejście, nie przez podwórko, najlepiej po czerwonym dywanie,

czy to jest warunkiem koniecznym i wystarczającymdla opcji "kotlownia w..."

:roll:

 

Nie warto mieć kotłowni w domu!!Trzeba to zobaczyć na własne oczy i wtedy sie mądrzyć.Chyba że wolisz wciskać wszystkim swoją wersję bo sam tak masz i to jest najlepsze...... :lol: :lol:

Piece z ślimakami mają jeszcze brzydki nawyk hałasowania szczególnie przy węglu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo to

Nie warto mieć kotłowni w domu!!Trzeba to zobaczyć na własne oczy i wtedy sie mądrzyć.

albo to

Chyba że wolisz wciskać wszystkim swoją wersję bo sam tak masz i to

jest najlepsze...... :lol: :lol:

bo inaczej to trochę wygląda niespójnie

Piece z ślimakami mają jeszcze brzydki nawyk hałasowania szczególnie przy węglu.

złych nawyków należy każdego (i wszystko) oduczać

 

od początku do końca wyrażam li tylko swoją opinię,

dlatego zupełnie nie rozumiem, o co Ci chodzi

 

a Ty jak masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie mam czyli w stanie budowy kotłownię poza domem.Oglądałem to u znajomego słuchałem jego relacji i doświadczeń porównałem z moimi doświadczenia(dotąd miałem kotłownię w domu) i wybrałem opcje poza domem.

Swoje zdanie trzeba mieć i to cenię ale nie należy nikogo zmuszać do zgodzenia się z nim. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...